Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Величезна шахівниця та «живі фігури» – у такий незвичний спосіб провели перший турнір з шахів учасники клубу «Ерудит» (ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
25 березня 2014 | Діти, молодь

Захоплююча і мудра гра, що розвиває мислення, увагу і уяву, як своєрідна зарядка для розуму, шахи продовжують залишатися улюбленим захопленням мільйонів людей.

22 березня вперше відбувся турнір з шахів в рамках клубу «Ерудит», що діє ось уже декілька років в галереї «Соборна». Він зібрав учасників різного віку та рівня підготовки. Усі присутні цього дня мали унікальну можливість стати учасниками театралізованого дійства на величезній шахівниці.

Шахи – ідеальний вид спорту, в якому дитина не зламає руку, не вивихне ногу і не отримає ніяких травм.

Гарік Каспаров, екс-чемпіон світу з шахів відзначав що «у дітей, які займаються шахами, суттєво покращуються результати не тільки в математиці, але і в інших предметах. Школяр починає самостійно мислити, і це саме головне. Соціальні бар’єри зникають. Гра може об’єднувати всіх. В дитини розвивається почуття відповідальності. Твій хід – вся відповідальність на тобі. Особистість по-справжньому росте з шахами».

Цього дня усі присутні мали унікальну можливість стати учасниками театралізованого дійства на величезній шахівниці, де в якості фігур виступали живі люди. У минулому подібні театралізовані дії проводилися неодноразово, в них брали участь як знамениті шахісти командири фігур, так і знамениті артисти в якості самих фігур. Часом, дійство затьмарювало навіть саму партію.

***

У дітей, які мають проблеми з поведінкою, гра в шахи допомагає розвитку навичок посидючості, концентрації уваги та зниженню гіперактивності. На підставі досліджень в початкових школах було встановлено, що у дітей, які займаються шахами кращі здібності до рахунку, відбувається краще розвиток навичок розуміння та сприйняття, а також відбувається значне підвищення рівня мотивації у навчанні.

Якщо це Вас переконало, що шахи – суцільна користь, КЛУБ «Ерудит» чекає Вашого малюка на навчання гри в шахи! Запрошуємо дітей від 7 років.

Щотижня Вас чекатиме кваліфікований викладач та поле у 64 клітинки з 32-ма фігурами, котрі ми будемо підкорювати.

Чи буде складно? – Можливо. Чи буде цікаво? – Гарантуємо!

Заняття проводяться за адресою: Залізничне шосе, 3 (ст. м. Либідська, галерея «Соборна», вхід з боку автостоянки)

Зареєструватись на заняття можна за тел.: (044) 529 03 59

soborna.church.ua

галерея «Соборная» УПЦ
клуб «Ерудит»
шахи
гра у шахи

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2191

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар