Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Важкохворих юних пацієнтів столичних лікарень з Великоднем особисто привітав митрополит Олександр (Драбинко)

Версия для печатиВерсия для печати

Цими світлими днями Церква відзначає Воскресіння Христове. Викупивши рід людський, перемігши смерть і пекло, Господь приніс на землю також заповідь досконалої любові. «Я був хворий і ви відвідали Мене, бо що зробили ви одному з братів моїх менших – Мені ви зробили», – говорить Господь. А особливої уваги і любові потребують ті, кого важкий тілесний недуг спіткав у юні дитячі роки.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук та настоятель храму святих безсрібників Косми і Даміана, що при Національному інституті раку, відвідали із пасхальною благодійною акцією дитячі відділення лікарняних закладів столиці.

Священнослужителі побували у Національному інституті раку, Київській міській онкологічної лікарні та Дитячому туберкульозному диспансері у Пущі-Водиці.

Митрополит Олександр привітав юних пацієнтів та медиків зі світлим святом Воскресіння Христового, переказав благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та подарував дитячим відділенням ікони святих Богоотців Іоакіма і Анни. Директору Національного інституту раку Ігорю Щепотіну владика подарував ще й факсимільну копію Луцького Євангелія XIV ст., а також пообіцяв найближчими днями звершити у храмі свв. безсрібників Косми і Даміана Божественну літургію.

Звернув увагу архіпастир також і на дитячий хор цього храму, який потребує допомоги, і пообіцяв вирішенню цієї справи.

Священнослужителі, дітки та їхні батьки разом співали Пасхальний канон, спілкувались. Владика Олександр роздав кожному іконочки у благословення та подарували солодощі – соки і шоколадки.

«Ми проведемо ще кілька заходів, спрямованих на допомогу онкохворим дітям. Адже справи милосердя – це те, чим повинна займатись Церква. Це – наше свідчення про Христа у дії», – наголосив митрополит Олександр.

«В нас є ще багато задумів щодо соціального служіння Церкви, і ці задуми незабаром принесуть свої результати, свої плоди. Вони вже їх приносять – це стосується допомоги незрячим, нечуючим, важкохворим, малозабезпеченим та пенсіонерам. Ця робота – обов’язкове служіння, яке має нести Церква в суспільстві», – додав голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

«Коли запитуєш наших пацієнтів – дітей – що для них найважче, то вони відповідають, що це не довге перебування у лікарні, не важкі процедури чи операції. Це – нестача спілкування, спілкування із тим світом, що «за вікном» і тому ми щиро дякуємо Українській Православній Церкві за те, що вона приділяє увагу нашому закладу, що священнослужителі дали відвідали нас. дали можливість дітям мають можливість отримати цю радість спілкування, відчути любов, відчути, що вони не покинуті», – зауважив директор Національного інституту раку Ігор Щепотін.

У свою чергу протоієрей Євгеній Мілєшкін подякував владиці Олександру за співпрацю і увагу до потреб онкохворих дітей.

«Служіння ближнім – це те, чим Церква і є, тим більше це стосується служіння страждаючим і особливо страждаючим дітям. Я дуже вдячний владиці Олександру за турботу та підтримку наших чад», – додав настоятель храму святих безсрібників Косьми і Даміана протоієрей Євгеній Мілєшкін.

До слова, владика Олександр пообіцяв особисто забезпечити іконами та усім необхідним молитовну кімнату, яка вже скоро з’явиться у Дитячому туберкульозному диспансері у Пущі-Водиці. При цьому медичному закладі планується звести також і каплицю.

volyn.church.ua

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
священник Евгений Милешкин
Национальный институт рака
Туберкулезная клиника
Городской онкологический центр

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2546

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар