Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Важкохворих геріатричного будинку привітав з Пасхою владика Олександр (Драбинко) та незабаром відслужить тут Літургію. ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати

Турбота про людей похилого віку і хворих з перших віків християнства була неодмінною місією Церкви. У понеділок, 5 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, Геріатричний пансіонат міста Києва відвідав митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко). Владику супроводжував голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Пасхальну радість подарував киянам похилого віку хор КДАіС, який проспівав у стінах геріатричного пансіонату Пасхальний молебень. Священнослужителі також подарували підопічним закладу іконочки у благословення, пасхальні крашанки та солодкі подарунки.

«Господь сказав, «що зробили ви одному із малих цих – Мені ви зробили». Опіка над хворими, людьми похилого віку, загалом справи милосердя – це те, чим повинна займатись Церква. І ці справи милосердя Церква робить, згідно своєї природи, адже це – заповідь Спасителя – Засновника Церкви», – зауважив, звертаючись до присутніх митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

«У ці світлі Пасхальні дні дійсно приємно принести вам, поділитись із вами пасхальною радістю Воскресіння Христового», – додав голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

До слова, ніщо так не обтяжує окремих підопічних київського Геріатричного пансіонату, як фізична неміч, яка не дозволяє людям похилого віку регулярно відвідувати богослужіння у православних храмах. Владика Олександр пообіцяв, що днями у стінах цього закладу він очолить Божественну літургію.

«Я – парафіянка Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Перебуваючи тут, прикута до ліжка, я молилась і мріяла ще раз побувати в Лаврі, почути пасхальний спів, щоб Господь сподобив мене поспілкуватись зі священнослужителями. І дійсно, трапилось чудо – я навіть не думала, що мене відвідає архієрей. Тим більше, коли мала змогу ходити, я була присутня на хіротонії владики Олександра, і саме його Господь привів у цей заклад», – з радістю та сльозами на очах поділилася враженнями одна із підопічних київського геріатричного пансіонату.

Владика Олександр також пообіцяв посприяти лікуванню 24-річної дівчини, яка, за обставинами своєї хвороби, потрапила до стін цього лікувального закладу.

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
геріатричний пансіонат

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7663

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар