Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Українка, яка вступила до 17 європейських вишів, є парафіянкою столичного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці

Версия для печатиВерсия для печати
04 липня 2014 | Події

Модератор клубу прогресивної молоді, що при храмі на честь Різдва Пресвятої  Богородиці в Києві, Галина Палійчук вступила одразу до 17 європейських вишів, повідомляє сайт «Купол».

Галина — дуже активна молода дівчина, яка хоче всюди встигнути і всім допомогти. Вона – перша помічниця настоятеля храму протоієрея Олега Мельничука з молодіжних проектів. Усі її ініціативи  спрямовані на допомогу тим, хто потребує такої.

Також Галина Палійчук є автором Кримінального кодексу для дітей в картинках, який дуже популярний серед дітей та батьків.

Міжнародна освіта дівчині потрібна, бо вона мріє працювати в ООН. Активна соціальна позиція в житті — це саме те, як вважає Галина, що допомогло їй вступити до такої кількості вишів.

«Я раджу всім українським талановитим школярам і студентам не боятися, а пробувати свої сили в топових вузах світу, навіть якщо родина не може оплатити навчання. Головне — правильно написати мотиваційного листа, де потрібно зазначити не стільки про свій розум, скільки про те, чим ти корисний суспільству», — ділиться секретами Галина.

Всі ВНЗ, до яких вступила Галина Палійчук, входять до ТОП-100 і 200 кращих ВНЗ світу. І вже цієї осені вона поїде навчатися до Лундського університету, що є найкращим та найпопулярнішим у Швеції. Для цієї мети Swedish Institute (урядова організація) виділила для Галини повну стипендію на навчання, яка покриває вартість навчання, проживання, харчування та переліт.

За словами Галини, вимоги у всіх ВНЗ були схожими: завірені копії диплому з додатком та їх переклад, два рекомендаційних академічних листи, мотиваційний лист (чому я обрала саме той чи інший ВНЗ та їх програму) і міжнародний сертифікат знання англійської.

«Своїм успіхом я завдячую не лише собі, а й багатьом іншим людям. Це і мої рідні, і друзі, і наставники, а також духовна підтримка отця Олега Мельничука, адже усі мої досягнення стали можливими лише з Божої волі», — каже Галина.

Протоиерей Олег Мельничук
Галина Палийчук
Храм Рождества Богородицы в Киеве

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2692

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар