Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. У передпасхальні дні незрячі люди столиці отримали допомогу. Започаткував справу митрополит Олександр (Драбинко). ВІДЕО

Версия для печатиВерсия для печати

Соціальну допомогу у вигляді продуктових наборів незрячі люди Києва отримали у середу, 9 квітня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира.

Захід відбувся у Лівобережному територіальному центрі українського товариства сліпих (УТОС).

Першим до присутніх звернувся митрополит Переяславський та Вишневський Олександр: «Церква закликає нас творити добрі справи протягом усього життя, проте у Великий піст ми просто зобов’язані віддати частинку себе своїм ближнім. Подібний захід став проявом поваги до людей, які несуть важкий хрест сліпоти тілесної».

Загалом було роздано 40 продуктових наборів (соняшникова олія, макарони, крупа пшенична та вівсяна, гречка, рис та кава).

На заході був присутній і прес-секретар Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. «Церква завжди присутня там, де ллються людські сльози… Така допомога потрібна, адже наші люди інколи не мають, що їсти. Незрячі, не зважаючи на те, що не можуть бачити очима тілесними, мають очі духовні та добре серце», – зауважив отець Валентин.

Керівництво центру щиро подякувало духовенству  за допомогу, та висловило надію на подальшу співпрацю.

«Все, що Ви зробили ближньому, те Мені зробили», – з цими словами Христос звертається до нас, спонукаючи творити добрі діла. Господь ніколи не залишить цих людей на самоті з їхніми проблемами», – додав митрополит Олександр.

volyn.church.ua

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
духовна опіка людей із вадами зору

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1714

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар