Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УПЦ візьме участь у цьогорічних Успенських читаннях. Відкриття — в неділю, 21 вересня

Версия для печатиВерсия для печати
19 вересня 2014 | Освіта | Архів

XIV Міжнародні Успенські читання на тему «Спілкування-communio-koinonia: витоки, шляхи осмислення і втілення» відкриються 21 вересня о 14:00 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі в Актовій залі Київської Духовної Академії (45-й корпус). Читання продовжаться 4 дні, до вечора 24 вересня.

Читайте також: УСПЕНСКИЕ ЧТЕНИЯ — 2014. ПРОГРАММА

Поняття спілкування – одне з найфундаментальніших християнських понять. Учасники Успенських читань поділяться своїми міркуваннями про богослов'я спілкування, роль спілкування в євхаристійному та духовно-аскетичному житті, значення спілкування для діалогу між Церквами, становлення особистості та подолання кризи сучасної культури, роль спілкування у збереженні європейських цінностей, есхатологічний вимір спілкування та багато іншого.

На конференції виступатимуть відомі богослови, філософи, вчені, культурологи – як вітчизняні, так і зарубіжні.

Прозвучать доповіді Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, єпископа Львівського і Галицького Філарета, архімандрита Кирила (Говоруна) (Єльський університет, США), Анн-Марі Пельтьє (Париж), Сергія Хоружого (Москва), свящ. Франческо Браскі (Мілан), диякона Василя (Карла Християна) Фельмі (Німеччина), брата Адальберто Майнарді (монастир Бозе, Італія), ігумена Арсенія (Соколова) (Бейрут), брата Рішара (спільнота Тезе, Франція), Марека Кіта (Краків) , свящ. Володимира Зелінського (Італія), свящ. Фйоренцо Еміліо Реаті (Італія), Адріано делл 'Аста (Мілан), Єлени Глазової (США), Олександра Філоненка (Харків) та ін.

У рамках Читань відбудеться презентація книг, що нещодавно вийшли у видавництві «Дух і літера» – праці видатного богослова-біблеїста Анн-Марі Пельтьє «Біблійні читання: біля витоків європейської культури» та збірника минулих Успенських читань «Передання і переклад».

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ. XIII Успенські читання: найяскравіші думки (+відео)

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
ФІЛАРЕТ (Кучеров), єпископ Львівський і Галицький
Успенские чтения

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2471

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар