Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. У фокусі об’єктиву – православний Крим: відбулося засідання «Паломницького клубу»

Версия для печатиВерсия для печати
27 січня 2014 | Події

25 січня при київському храмі в ім’я преподобного Феодора Освяченого відбулось засідання «Паломницького клубу», організоване Архітектурним відділом Київської єпархії, спільно з Паломницьким Центром Української Православної Церкви.

Цього разу в центрі уваги учасників «Клубу» опинилися маршрути паломницьких поїздок по Кримському півострову. На виставці були представлені знімки античних печерних міст Криму і духовно-історичні знімки паломницьких об'єктів Севастополя і Криму.

Одним з гостей заходу став настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Державна» в селі Андріївка (АР Крим), помічник благочинного Севастопольського округу в роботі з паломницькими організаціями протоієрей Олексій Бондаренко. Він представив аудиторії кілька яскравих програм тематичних маршрутів паломницьких поїздок по Криму. Серед них – пішохідні і велосипедні мандри святинями півострова, як для дорослих, так і для дітей.

В рамках заходу відбулась презентація фотовиставки Олександра Каднікова, на якій були представлені роботи, здебільшого присвячені християнським святиням та неповторній природі Кримського півострова. Вже кілька років фотохудожник Олександр Кадніков бере участь у паломництвах, що їх організовують паломницькі служби Севастопольського округу, у якості фотографа-консультанта.

Читайте також: КИЕВ. Приглашаем 25 января на открытие фотовыставки «Крым – колыбель Православия»

Під час виставки Олександр Кадніков особисто представив свої роботи. Він розповів про свій досвід роботи, який дозволив поєднати пішохідні паломництва з практичними заняттями з фотомистецтва. Подібні «фототури» користуються популярністю серед тих, хто бажає зберегти враження від паломництва у вигляді фотошедеврів. Учасники таких паломництв не лише мають можливість вклонитись святиням, але й засвоюють навички фотографування під керівництвом досвідченого фахівця.

Після офіційної частини засідання «Клубу» відбулось традиційне чаювання, під час якого присутні ділилися враженнями від нещодавніх паломництв і планами на майбутні поїздки.

До речі, фотовиставка при храмі на честь преподобного Феодора Освяченого триватиме до 25 лютого. Адреса храму – вул. Овруцька, 7.

Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
протоієрей Олексій Бондаренко
Олександр Кадніков
«Киевский Иерусалим»
паломництво

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2703

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар