Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Лаврі відбувся круглий стіл за участю священиків з усіх областей України (+50 фото)

Версия для печатиВерсия для печати
13 червня 2014 | Церква і держава

У п’ятницю, 13 червня, у приміщенні Церковно-археологічного кабінету Київської духовної академії (корпус №63) відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Українська Православна Церква і суспільно-політична криза в Україні».

Організований Відділом зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, захід зібрав голів і представників інших Синодальних структур — зокрема були присутні голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального відділу «Місія Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик), співробітники Синодального військового відділу, благодійності і соціального служіння тощо.

Участь взяли священнослужителі з усіх областей України — загалом 30 осіб.

Відкриваючи круглий стіл, секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич окреслив формат зустрічі. Священиків з усіх регіонів України запросили, щоб обговорити наявні суспільні та релігійні проблеми, висловити своє бачення необхідних подальших дій.

Після засідання круглого столу, коли можливість висловитися було надано кожному учаснику, відбулася зустріч з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, під час якої пропозиції та проблеми було донесено до відома священноначалля Церкви. 

ПРЯМУ МОВУ учасників та відео дивіться на «Православії в Україні»: 20_священнослужителів розповідають про ситуацію в областях

Дивіться також фоторепортаж священика Максима Брусники

Україна єдина

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7915

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар