Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. «Світ буде добрим!» ФОТОРЕПОРТАЖ з відкриття унікальної дитячої виставки

Версия для печатиВерсия для печати

Спільними зусиллями студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Акварель», клубу за місцем проживання «Поділля» Печерського району Києва, Міжнародного фестивалю мистецтв «Зоряні октави» та Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ організовано виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Світ буде добрим, так хочуть діти!». 29 червня у галереї «Соборна» відбулося відкриття виставки, підготовленої руками талановитих дітей.

Особливість виставки – у поєднанні декількох тематичних експозицій: «Великдень», «До 200-річчя з Дня народження Т. Шевченка», «Жінка», «Заглядає в очі казка», «Неймовірні фантазії», «З повагою до братських культур», «До Дня перемоги – Пам’ять не знає сивини», «Весна в Європі». Представлені роботи демонструють справжнє різноманіття сучасних технік образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – квілінг, аплікація, колаж, живопис, малюнок, графіка, дизайн, лялька-мотанка та ін.

Своїми роботами діти намагаються донести головну ідею виставки – утвердження добра, миру і злагоди на землі.

В рамках урочистого відкриття учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу пісенного мистецтва «Зоряні октави» подарували всім присутнім концерт.

З вітальним словом на заході виступив Голова Парафіяльної ради та ключар Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового єпископ Бородянський Варсонофій:

«Ця виставка є дуже актуальною. Актуально звучать слова про добро, коли Україна переживає тривожні часи. Ми повинні допомагати діткам примножувати цю доброту, доторкнутися до їх сердець любов’ю і добротою. Господь у Євангелії, звертаючись до кожного із нас, говорить: «Будьте, як діти». Тобто чистим душею, добрим, як діти. Тому ми, прислухаючись до дітей, до їх чистих сердець, які взивають і просять, щоб світ був добрий, також маємо бути добрими і дарувати це добро кожному, хто зустрічається на нашому шляху. Ми знаємо, що світ буде добрим, якщо ми будемо дарувати добро і любов нашому ближньому».

Учасники та всі, хто доклав зусиль до створення виставки, були нагороджені сердечними подяками та подарунками.

«Діти сьогодні голосно сказали: «Світ буде добрим, так хочуть діти!». Те, як вони бачать завтрашній день, вони представили у своїх малюнках. Діти хочуть зустрічати яскраве сонечко, успішно відпочивати на літніх канікулах, проявляти свої творчі здібності в таких прекрасних роботах, малювати добрі казки, фантазувати, малювати своїх батьків, радіти природі, вивчати народні традиції, вшановувати народні традиційні свята… Діти прагнуть миру, прагнемо миру ми всі. І світ буде справді добрим, бо так хочуть діти!..» - зауважила Людмила Рабінович – президент та засновник Міжнародного фестивалю-конкурсу пісенного мистецтва «Зоряні октави».

По завершенні концертної програми на заході було проведено майстер-клас з рукоділля: кожен охочий отримав змогу навчитися виготовляти українську народну ляльку – ляльку-мотанку.

Побачити дитячі роботи у галереї «Соборна» можна протягом місяця – до 24 липня.

soborna.church.ua

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6445

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар