Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Сьогодні у Печерській Лаврі молилися за упокій новопреставлених єп. Мефодія (Петровцій), архім. Лонгіна (Чернухи) та протод. Никити Пасенка

Версия для печатиВерсия для печати
15 вересня 2013 | Події

15 вересня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Під час відправи Архіпастир, разом з архієреями УПЦ, насельниками монастиря та вірянами помолилися за упокій новопреставленого єпископа Мефодія (Петровцій), новопреставлених архімандрита Лонгіна (Чернухи) та протидиякона Никити Пасенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! Спочив перший правлячий архієрей Хустської єпархії єпископ Мефодій (Петровцій)

Памяти архимандрита Лонгина (Чернухи): 40 дней со дня гибели. Воспоминания…

Воспоминания об известном киевском протодиаконе Никите Пасенко. 40 дней с момента утраты…

Сьогодні Бліженнішому Владиці також співслужив керуючий справами Білоруського Екзархату архієпископ Новогрудський і Лідський Гурій.

Предстоятель УПЦ

Наприкінці богослужіння Первосвятитель подякував віруючим за спільну молитву та наголосив на важливості молитви у житті християнина. 

А намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив, що за статутом Церкви сьогодні день пам'яті св. мученика Маманти, прп. Іоана постника, але не преподобних Антонія та Феодосія Печерських. В календарях, де згадується про 15 вересня, як день пам'яті преподобних отців, – помилка.

 

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
ПАВЕЛ (Лебідь), митрополит Вишгородський і Чорнобильський, вікарій Київської Митрополії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3604

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

День памяти прпп. Антония и Феодосия 15 (2) сентября

Иов|
"А намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив, що за статутом Церкви сьогодні день пам'яті св. мученика Маманти, прп. Іоана постника, але не преподобних Антонія та Феодосія Печерських. В календарях, де згадується про 15 вересня, як день пам'яті преподобних отців, – помилка." Увы, не только в Календарях РПЦ, но и в Богослужебной Минее (подготовленной к 1000-летию Крещения Руси в Издательском Отделе, возглавляемой владыкой Питиримом им опубликована служба под этим числом)...

Додати коментар