Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Про життя Церкви – з вуст самої Церкви: слухайте радіопрограму «Православіє в Україні» за 13.09.13 на нашому порталі

Версия для печатиВерсия для печати
16 вересня 2013 | Події

Минулої п’ятниці, 13 вересня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Слухайте тижневик on-line на однойменному порталі.

Спершу хочемо висловити вдячність за молитви про мир у Сирії, та просимо всіх ці молитви не припиняти, дякуючи Богові за те, що допоки військову операцію не розпочато.

Далі слухайте у випуску:

– відійшов до Господа перший правлячий архієрей Хустської єпархії єпископ Мефодій (Петровцій);

– 11 вересня, у день свята Усікновення глави Іоанна Хрестителя, росіяни та українці святкували столітній ювілей дня тверезості. Чому в такий церковний день говоримо про тверезість?

– 15 вересня в Луцьку теж відбулося справжнє дійство на підтримку тверезого способу життя;

– Київські духовні школи готуються до свого дня народження, а точніше – 400-ліття від дня заснування;

– до Володимир-Волинського з’їхалися провідні науковці та священнослужителі з України, Польщі. Росії та Білорусії, щоб взяти участь у богословсько-історичній конференції під назвою «Володимир-Волинська єпархія – духовно-культурна спадщина Київської Русі»;

– переживає подібне «нашестя» науковці в і Севастополь: тут у національному заповіднику Херсонес Таврійський проходила сьома наукова конференція з сакральної археології;

– про ситуацію в Сирії – голова військового відділу Київської єпархії, настоятель храму в ім’я св. Луки при шпиталі МВС України, протоієрей Ярослав Ящук.

Аудіо-паламництво в Лядівський Усікновенський монастир.

Не пропустіть найцікавіше!

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – диякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 13.09.13 р.

радіопрограма «Православіє в Україні»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3200

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар