Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Про Різдво Христове – мовою жестів: відбулося свято для діток із вадами слуху. (ФОТО+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати

Щороку недільна школа для дітей із вадами слуху «Чути серцем», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового вітає своїх вихованців зі святом Різдва Христового. Викладачі недільної школи та духівник нечуючих людей м. Київа протоієрей Григорій Крижановський підготували концерт на біблійну тематику.

Цього року участь у святковому концерті взяли вихованці двох шкіл-інтернатів: 22 і 23 січня відбулося свято для дітей зі Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 6 та Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 18 для слабочуючих (м. Київ).

Співорганізаторами свята стали куратор недільної школи «Чути серцем» Анна Блощинська та студенти Київської духовної семінарії, які вивчають мову жестів.

Для діток влаштували святковий концерт та лялькову виставу на біблійну тематику у жестовому виконанні. Вихованці школи-інтернату виконали Різдвяні колядки. Святковий настрій учням також подарувала казкарка Світлана Вишневська, яка підготувала слабочуючим дітям чудову ігрову програму. Наприкінці святкового заходу на всіх чекали подарунки.

duhcenter.in.ua

Анна Блощинська
Світлана Вишневська
протоиерей Григорий Крыжановский
Різдво Христове
община глухих
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2234

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар