Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Понад 100 унікальних робіт – відкрито виставку ікон «Торжество Православ’я» (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати

9 березня у галереї «Соборна» Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ відкрито виставку ікон «Торжество Православ’я».

У виставковій залі представлено понад 100 унікальних робіт. Символічно відкриття виставки відбулося в день, коли Церква соборно вшановує свято Торжества Православ’я, встановлене у IX столітті на спомин про відновлення іконошанування у Візантійській імперії.

Для огляду відвідувачам представили роботи – Іконописної школи-майстерні, що діє при Харківській духовній семінарії, Іконописного відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії та студії іконопису «Соборна» просвітницького центру Кафедрального собору.

Відкрив захід благочинний Андріє-Володимирського храму собору протоієрей Павло Білий, який передав усім присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира. З привітальним словом також виступили радник Посольства Російської Федерації в Україні Костянтин Воробйов, керівник іконописної школи при Харківський духовній семінарії Наталія Чурилова, завідувач Іконописного відділення при Полтавській місіонерській духовній семінарії Сергій Горбань та представник студії іконопису «Соборна», іконописець Наталя Шульгіна.

В рамках відкриття на сцені галереї «Соборна» виступив Хор хлопчиків та юнаків Національної музичної академії України ім. П. Чайковського (художній керівник – Алла Шейко).

По завершенні офіційної частини присутні змогли подивитися шедеври церковного мистецтва та поспілкуватися із сучасними іконописцями.

Виставка «Торжество Православ’я» відкрита для відвідувачів до 9 квітня.

галерея «Соборная» УПЦ
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3763

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар