Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«КИЇВ: МІСТО НЕБАЙДУЖИХ»: приходь 8 червня на свято з бідними. Володимирська гірка – 12.00

Версия для печатиВерсия для печати

У неділю, 8 червня, о 12.00 рух «Молодь за мир» та «Спільнота Святого Егідія» проводять свято «Київ: місто небайдужих» – свято з бездомними, ромами, літніми людьми та дітьми-сиротами.

Ця подія – прояв бажання жити в місті, яке буде відкритим для всіх, і в першу чергу – для найслабших та найменш захищених. У цей день ми хочемо показати, що різні люди можуть жити разом у мирі, допомагаючи і підтримуючи один одного, старі і молоді, багаті та бідні, дорослі та діти, люди різних національностей та культур.

Місце проведення: Володимирська гірка (вхід з вул. Трьохсвятительської, над Українським домом)

У програмі: концерт, фотосесія друзів, оголошення результатів творчого конкурсу «Місто для бідних – це місто для всіх», ігри для дітей та святкове частування.

Байдужість здатна зачинити людину у світі для себе, оточити людину барикадами, що заважають дивитися на інших поглядом, позбавленим стереотипів та упереджень. Ми ж хочемо зруйнувати ці внутрішні барикади, які дуже часто є міцніші від бетонних. Хочемо зробити це заради нового міста Києва, заради нового духу столиці, що бере відповідальність за своїх мешканців, заради нового життя, що починається особисто з кожного із нас у той момент, коли Я беру відповідальність на себе. Всі ми – кияни, і ми хочемо бути разом, незважаючи на наші відмінності, ми хочемо подолати останню барикаду МІЖ МНОЮ І БАЙДУЖІСТЮ.

Спільнота Святого Егідія в Києві заснована у 1991. Офіційний сайт: www.santegidio.org Основні види діяльності: допомога бездомним, літнім людям в Будинках престарілих, ромам. Активно залучає до своєї роботи студентів та школярів, завдяки таким проектам як Школа Миру, Міжнародний конгрес у Кракові «Молодь Європи за мир».

Реєстрація журналістів: santegidio@ukr.net; 067 502 85 89

facebook.com

діти-сироти
бездомні
Спільнота Святого Егідія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2375

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар