Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. До свята Великодня іконописна майстерня «Небо на землі» запрошує на виставку. Відкриття – завтра

Версия для печатиВерсия для печати
03 квітня 2014 | Мистецтво | Архів

Сімейна іконописна майстерня «Небо на землі» запрошує Вас відвідати виставку ікон, що відкриється завтра, 4 квітня, в Центрі Української Культури та Мистецтв. Виставка відбудеться у рамках щорічного виставкового проекту «Сонячний Великдень».

На виставці  будуть представлені сучасні ікони із нашого доробку. До експозиції увійшли роботи, виконані в різних техніках, зокрема, авторські інтерпретації прийомів українських та зарубіжних іконописних шкіл, сучасна творча ікона.

Виставка розпочнеться на передодні святкування Воскресіння Христового – найвеличнішого Свята всіх християн. Пасха – не просто свято. Це – суть християнства. Пам’ятаючи про це, ми присвятили саме цій події виставку своїх робіт.

Особливе місце на виставці посідає ікона Воскресіння Христового. На ній Христос сходить у пекло та виводить з нього викуплений людський рід.

Прямуючи назустріч воскреслому Христові, ми не йдемо мовчки − ми «перемоги пісню співаємо»! Нехай ця пасхальна пісня перемоги залунає сьогодні у кожній родині, у кожному серці. Нехай вона подарує натхнення глядачам, як подарувала його іконописцям. Христос Воскрес!»

Організатори проекту «Сонячний Великдень»:

– Центр Української Культури та Мистецтва;

– Центр фольклору та етнографії, кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Куратор виставки ікон: Марія Павелко

Відкриття виставки відбудеться 4 квітня о 17.30 в Центрі Української Культури та Мистецтв (вул.. Хорива, 19-В). Виставка триватиме до 23 квітня. Вхід вільний.

Тел. для довідок: 066 155 92 37 – Марія Павелко, veselka_2003@ukr.net, www.pavel-ko.net

Марія Павелко
Пасха
ікона
виставка ікон

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2375

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар