Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА. Братія монастиря розмістила роз’яснення з приводу провокацій 22 червня

Версия для печатиВерсия для печати

Сайт Києво-Печерської Лаври розмістив роз’яснення з приводу подій довкола монастиря 22 червня.

***

Навколо Лаврської святині в черговий раз нагнітається ситуація з різних сторін. Вважаємо за необхідне нагадати, що згідно із Зверненням Священного Синода УПЦ Українська Православна Церква, як завжди, закликає усі сторони до мирного врегулювання конфліктів та посиленої молитви.

У лаврських храмах традиційно звершуються богослужіння. Сьогодні, з нагоди пам’яті Усіх Святих, що просіяли на нашій землі, також підносилася особлива молитва про дарування миру Українській державі. Монастир продовжує молитовне життя, звершуються традиційні молебні.

Проте, не беручи до уваги слів Звернення Священного Синоду УПЦ, різними групами людей, які не мають благословення священноначалія, з одного боку, самочинно організовувалися заходи, що провокували порушення церковної спільності та призводили до посилення політичних розбіжностей, а з іншого боку, декілька сотень агресивно налаштованих осіб пікетували Києво-Печерську Лавру.

Приймаючи у своїх стінах усіх, хто бажає помолитися, закликаючи до миру та єдності з Матір’ю Церквою, Успенська Києво-Печерська Лавра, втім, не несе відповідальності за можливі непередбачені дії вищезгаданих груп людей.

Редакція сайта www.lavra.ua 

Ситуация вокруг Киево-Печерской Лавры
политическое православие

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4740

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар