Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ повернулися двоє священиків. Керівництво батальйону «Айдар» подякувало Вінницькій єпархії за допомогу

Версия для печатиВерсия для печати
11 грудня 2014 | Військо

8 грудня у Вінницькому єпархіальному управлінні відбулася зустріч митрополита Вінницького і Барського Симеона з начальником штабу батальйону «Айдар» полковником В.А. Мельником. Офіцер висловив подяку за допомогу, яку надають священики та миряни м. Вінниці військовослужбовцям у зоні АТО.

Кілька днів тому вінницькі священики протоієреї Василій Августінов та Олексій Волков повернулися з зони бойових дій, куди вони доставили продукти харчування, інструменти та засоби забезпечення життєдіяльності, необхідні у зимових умовах українським військовим. Під час свого перебування у розташуванні «Айдару» та інших підрозділів священики звершували молебні, надавали духовну підтримку військовим.

Незабаром священики планують здійснити чергову поїздку до «Айдару», а також до вінницького мобільного госпіталю, куди раніше вони вже передали 50 комплектів термобілизни, продукти та медикаменти для поранених. Цього разу священики зі своїми парафіянами повезуть військовим, окрім їжі і ліків, запчастини для автомобілів, частина з яких буде придбана за кошти Вінницької єпархії.

Полковник Мельник подякував владиці Симеону за моральну, духовну та матеріальну допомогу, яку надають вінницькі священики українським військовим і безпосередньо батальйону «Айдар» у справі захисту єдності нашої Батьківщини.

Прес-служба Вінницької єпархії

СИМЕОН (Шостацький), митрополит Вінницький і Барський
Вінницька єпархія
окормление военнослужащих
помощь военнослужащим

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2881

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар