Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Канікули», день третій: подорож до країни «Здоровляндії» та у світ мистецтва (ОНОВЛЕНО)

Версия для печатиВерсия для печати
03 листопада 2016 | Події

Канікули у «Школі Анни Ярославни» не тільки цікаві, веселі та творчі, а й здорові. У цьому переконалися всі, хто прийшов у третій день занять до Брами Заборовського, аби... ні, не послухати лекцію про здоров’я, а подивитися про нього мультфільм і пограти у веселу гру.

Активності для дітей провели координаторка проекту «Канікули від „А“до „Я“» Ксенія Зозуля та студенти-магістри університету імені Бориса Грінченка.

Заняття проходило у вигляді інтерактивних вправ. Спершу Аліна і Тетяна провели в аудиторії мозковий штурм, під час якого з’ясувалося, що діти знають про здоров’я.

А на закріплення вони разом із модераторами у максимально теплій, дружній, родинній обстановці пограли у гру «Пригоди в країні Здоровляндії».

Тут діти познайомилися з основами гігієни, здоровим способом життя, цінностями, безпечними ситуаціями...

П’ятеро модераторів – на кожні три дитини — читали завдання, контролювали процес і за правильну відповідь винагороджули учасників «здоровчиком».

«Метою цієї активності є відкрити дітям таємницю здоров’я людини, те, що його треба шанувати з дитинства, — розказала нам координатор «Канікул» Ксенія Зозуля. — Поки вони маленькі, поруч є батьки, а коли діти виростають, потрібно самостійно правильно піклуватися про себе. Мультик, який вони сьогодні подивилися, за декілька хвилин показує все життя людини. Висновок, на жаль, невтішний: до сорока років здоров’я можна втратити».

Ігрову форму програми «Здоровляндія» розробила Тетяна Лях, кандидат наук, яка працює в університеті Грінченка. Це максимально адаптована для сучасної дитини форма, за допомогою якої вона легко може усвідомити відповідальність життєвого шляху.

***

Дорогою до Музею видатних діячів української культури для дітей ще й відбулася незапланована оглядова екскурсія центром Києва. По дорозі вони побачили Національну оперу України, пройшлися одним із найстаріших садів України — ботсадом Фоміна, упізнали червоний корпус Університету Шевченка і, нарешті, дісталися музейного комплексу.

Тут, у приміщенні музею Михайла Старицького на них чекали сюрпризи. Фонд святого Миколая як партнер проекту «Канікули від „А“до „Я“» організував для дітей цілу мистецьку програму.

Спочатку вони прослухали лекцію про Вінсента ван Гога, під час якої, відповідаючи на запитання, можна було отримати солодкі призи.

Потому представниці Фонду Євгенія та Олександра під час перерви почастували дітей смаколиками.

Після чого хлопці та дівчата під керіництвом художниці Анни Сергіївни зобразили одну з картин ван Гога — «Спальня в Арлі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Канікули від «А» до «Я»: з нами осінь тепла і яскрава

Другий день «Канікул» розпочався фото-майстер-класом

Ксенія Зозуля
Школа Анни Ярославни
Канікули від «А до Я»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3826

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар