Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Престольне свято-2016 в Іонинському: 20 яскравих фото

Версия для печатиВерсия для печати
26 січня 2016 | Редакция | Репортаж

Відразу три визначні події супроводжували престольне свято Київського Троїцького Іонинського монастиря, 22 січня, в 2016 році...

По-перше, і вперше в історії, як і було анонсовано, на час святкового богослужіння відкрили для поклоніння раку з мощами преподобного Іони Київського. Як розповів напередодні намісник монастиря єпископ Обухівський Іона, мощі святого виточають тонкий, ні з чим незрівняний аромат. Вклонитися святині та відчути благоухання змогли всі віряни, які у великій кількості прибули цього дня на Літургію.

Віднині раку з мощами преподобного Іони відкриватимуть в усі пам’ятні для монастиря дні.

Преподобный Иона Киевский

По-друге, за святковою Літургією перший намісник обителі, нині митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт висвятив на священика знаменитого регента Іонинського монастиря протодиякона Димитрія Болгарського. Отець Димитрій відомий на всю Україну та поза її межами як дослідник церковного співу, талановитий викладач, завдяки якому було відкрито регентське відділення у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова. Понад 20 років він керує в Іонинській обителі святковим хором, який славиться високою професійністю та еталонним виконанням церковних музичних творів.

По-третє, цього дня було зафіксовано нові випадки зцілення по молитвах біля мощей преподобного Іони Київського.

Так, парафіяни стали свідками, як перед Літургією до мощей приклалася жінка з поганим самопочуттям через важку форму застуди, однак уже на початку богослужіння її стан покращився, а до кінця відправи зникли всі симптоми хвороби, лишивши по собі незначну слабкість.

***

Які ще відбувалися дива по молитвах до Господа перед мощами преподобного Іони Київського, знають ті, в чиєму житті це сталося. Відчути ж піднесений настрій того радісного дня пропонуємо і нашим читачам.

Дивіться 20 найяскравіших фото від фотохудожника Сергія Рижкова. (Гігантський фоторепортаж у 3-х частинах доступний на його персональному сайті).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Как это так — запросто говорить с Богородицей?» — епископ Иона о первом впечатлении от жития прп.Ионы Киевского

Троїцький Іонинський чоловічий монастир (Київська єпархія)
Преподобний Іона Київський (Мірошниченко), в схимі Петро († 1902)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
9981

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар