Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ІНІЦІАТИВА сільського священика. На Волині при храмі о.Ніфонта (Омельчука) відкривається центр для дітей з особливими потребами

Версия для печатиВерсия для печати

Як повідомив активний молодіжний діяч із Володимир-Волинської єпархії, постійний учасник Всеукраїнських синодальних молодіжних конференцій ієромонах Ніфонт (Омельчук), у селищі при храмі, в якому він є настоятелем, ведеться активна робота з дітками, що мають особливі потреби.

До Міжнародного дня людей з особливими потребами у понеділок, 1 грудня, у районному будинку культури селища Голоби (Ковельський район Волинської області) відбувся святковий захід на підтримку дітей з особливими потребами.

Дійство було ініційоване парафіяльною радою селищного Георгіївського храму. На свято завітали вихованці Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів дитинства «Джерело життя» м. Луцьк, учні Голобського будинку-інтернату, юні актори театральної студії «Буття» при районному будинку культури та діти недільної школи храму.

Кожен із колективів представив на сцені історію свого життя. Усі виступи супроводжувалися оплесками глядачів – голобчан, яких зібралося понад п’ятсот.

Гостями заходу також стали голова Ковельської районної ради Ігор Верчук, заступник голови Галина Коляда, керівник райдержадміністрації Степан Топольський, директор центру і селищний голова Сергій Гарбарук, директор Голобського дитячого будинку-інтернату Микола Пруд.

На концерті також дебютувала нещодавно створена громадська організація «Спілка батьків дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами «Диво» селища Голоби». Керівник організації Наталія Борисюк ознайомила присутніх із першими кроками діяльності організації, подякувала ковельській районній владі та голобській громаді за проявлення розуміння і матеріальну допомогу.

Настоятель парафії ієромонах Ніфонт анонсував відкриття прихрамового центру для дітей з особливими потребами. Станом на сьогодні там ще тривають ремонтні роботи, завершення яких заплановане до дня св. Миколая.

Святковий захід для учасників, вже за традицією, завершився трапезою. Напередодні парафіяни храму підготували домашні солодощі, цукерки та особисті подарунки.

Оргкомітет дійства висловлює сердечну вдячність учасникам, керівництву району, жителям селища, усім небайдужим до життя людей з особливим потребами!

Володимир-Волинська єпархія
ієромонах Ніфонт (Омельчук)
діти-інваліди

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2145

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар