Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЄВРОМАЙДАН. Предстоятель УПЦ запропонував владі та опозиції для переговорів свою особисту резиденцію у Лаврі

Версия для печатиВерсия для печати
14 грудня 2013 | редакция | Події

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир пропонує владі та опозиції провести наступні переговори у його резиденції на території Києво-Печерської Лаври.

Про це заявив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) 13 грудня на круглому столі «Об`єднаємо Україну», оприлюднюючи позицію Церкви щодо політичної ситуації в Україні, повідомляє УНІАН.

круглий стіл «Об`єднаємо Україну»

“Предстоятель Української Православної Церкви просив мене сказати тут, що він готовий надати для проведення переговорів свою особисту резиденцію на території Києво-Печерської Лаври. Сподіваємось, що зустріч представників влади і опозиції на території стародавнього українського монастиря стане кроком до подолання протистояння”, - побажав Керуючий справами УПЦ.
 
Владика Антоній зазначив, що єдиним шляхом до подолання протистояння сьогодні є діалог.
 
“Сьогодні усі політичні сили мають усвідомити свою відповідальність за майбутнє нашої держави. В цій ситуації неприпустима мова політичних ультиматумів. Українська Православна Церква закликає владу і опозицію сісти за стіл переговорів. Наша Церква готова виступити посередником в такому діалозі”, - повідомив митрополит Антоній. 
 
Керуючий справами УПЦ привітав усіх присутніх зі святом святого апостола Андрія, який є одним з найшанованих християнських святих в українському народі. 
 
“За переданням, саме святий Андрій був першим провозвісником християнства на Київських пагорбах. Будемо вірити, що його молитвами нам вдасться знайти шлях виходу з нинішньої політичної кризи”, - побажав митрополит Антоній.

Читайте також:

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Президент України Віктор Янукович
Евромайдан
опозиція

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3194

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар