Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Є такий єпископ... Післямова до Дня тезоіменитства владики Миколая (Поштового)

Версия для печатиВерсия для печати

Єпископ Миколай (Поштовий) не просто носить ім'я чудотворця та великого святителя Миколая, а й намагається наслідувати свого покровителя в усіх чеснотах.

Народжений у сім'ї священика на мальовничій Канівщині, він змалку дивував усіх своїми захопленнями та мріями. Увесь вільний час проводив у храмі - за богослужінням ще з чотирьох років поспішав подати кадило та допомогти у всьому батьку-священнику, який до слова сьогодні є намісником старовинного Канівського Успенського собору.

А мріяти про чернецтво почав теперішній архіпастир трошки згодом, у п'ять років. 

Сам владика вважає, що бути членом родини священника - щастя, бо дітям не доводиться шукати шлях до Церкви, вони у ній народжуються.

Про те, як у маленькій квартирі єпископа з'явилося фортепіано з дитинства, про захоплення владики нумізматикою, про це та про багато іншого з життя сучасного єпископа Миколая, дивіться відеосюжет від знімальної групи "Православного вісника". 

МИКОЛАЙ (Почтовий), єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії
«Православний вісник»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3740

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

День тезоіменитства владики Миколая (Поштового)

Ольга|
Христос народився! А все-таки цікаво: ще коли нинішній владика служив у Флорівському монастирі, я чула, що його небесний покровитель не свт. Микола, архієпископ Мир Лікійських. І на сайті http://mitropolia.kiev.ua написано, що його День тезоіменитства 16 лютого, а це день пам’яті свт. Миколи Японського (http://mitropolia.kiev.ua/episkop-mikolaj-pochtovij/)... З повагою, Ольга

Додати коментар