Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Хоча храми у нас і захоплюють, громади в розкол не переходять», — в.о.благочинного Дубенського району на Рівненщині

Версия для печатиВерсия для печати
04 листопада 2014 | Коментарі

Ситуацію щодо так званих «переходів» громад з УПЦ до «УПЦ КП» прокоментував в.о.благочинного Дубенського району Рівненської єпархії протоієрей Анатолій Богданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За його словами, після насильницького переведення храму в так звану УПЦ КП, що неодноразово за останні місяці траплялося зокрема на Рівненщині, кількість вірян не збільшується. Адже вірні УПЦ, яких позбавляють парафії, не переходять у розкол, а залишаються звершувати богослужіння.

У пристосованих приміщеннях, як правило – у сільських хатах, проходять служби, у той час як прихильники так званої УПЦ КП так і не починають ходити до захопленого храму, за перехід якого вони так завзято голосували.

Зокрема, у селі Білогородка Дубенського району Рівненської області після захоплення храму прихильниками так званої УПЦ КП на богослужіннях присутні лише 15-20 осіб. Тоді як у приміщенні сільської хати, облаштованої під тимчасовий храм, постійно моляться щонайменше 50 вірних УПЦ, які й до захоплення храму були його постійними прихожанами.

Нерідко у захоплених храмах навіть не вистачає людей для церковного хору. Зокрема подібний випадок було зафіксовано у селі Судобичі вищезгаданого району, де прихильники конфесії, що захопила храм, настійливо пропонували регенту із громади УПЦ перейти до них і організувати хор для співу за богослужіннями.

ТАКОЖ ПРО СИТУАЦІЮ НА РІВНЕНЩИНІ:

ситуація на Рівненщині
диалог УПЦ и УПЦ (КП)
захваты храмов

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2981

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар