Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Хлопчики-герої

Версия для печатиВерсия для печати

У хлопчиків-близнят Артема і Давида Бойко — дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри.

«Ми відчайдушно боремося, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, дарма, від природи, для моїх синів є подвигом. Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає, — розповідає мама хлопчиків Любов.

— Дітки народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд.

Всупереч усім прогнозам лікарів, що Артем і Давид ніколи не зможуть ходити, говорити, чути і навіть тримати голову,ніколи не скажуть слово «мама» і ніколи не зроблять мене щасливою, — ми добилися вже дуже багато чого. Всі лікарі просили нас залишити дітей, які не подавали ознак життя, і жити далі без них. Казали, що діти будуть лежачими і це лише тягар на все життя. А я взяла ці маленькі комочки, принесла додому і почала боротися за їхнє місце в цьому житті.

Так, мені дуже важко. Так,я потребую допомоги,бо всі ресурси вичерпані, але я не зупиняюся. Я знаю,що світ не без добрих людей і люди, прочитавши нашу історію, обов’язково захочуть допомогти моїм хлопчикам.

Дуже важка,щоденна праця, правильне лікування. Бажання стати краще примушує нас постійно боротися і доводити, що не можна ставити хрест на таких дітках.

Ми вміємо самостійно ходити (хоча і порушена координація рухів, деформовані стопи погіршують ходу і хлопчикам важко ходити), починаємо говорити, навчаємося за спеціальною методикою. Можливо, це і мало, але, повірте,що для нас це великий успіх.

Неможливо описати все те,через що ми проходимо щодня. Не знаю де беруться сили і у мене, і у дітей, для того,щоб не опускалися руки, і для того,щоб рухатися вперед. Ми не маємо права зупинятися. Нам треба йти вперед і тільки вперед.

Щоб закріпити те, що досягнуто за роки важкої роботи, нам потрібно продовжувати лікування. Хлопчики ростуть, з'являються контрактури, слабкі м'язи не справляються, з'являються різні деформації і їх треба усувати, щоб просунутися хоч на маленький крок до повноцінного життя.

Артемчику ми зробили надскладні операції на стопах в інституті ортопедіі. Дитина була 6 місяців в гіпсах. Ми по-новому вчимо його ходити. Це дуже важко.

За роки відчайдушної боротьби ми перепробували дуже багато всього, але найкраще нам допомагає лікування за методикою професора Козявкіна. Після лікування є позитивна динаміка, діти піднімаються на сходинку вище.

Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей. Це гірка правда. Ніяких грошей не вистачить, якщо дітей двоє з таким діагнозом. Тут тільки допомога небайдужих і чуйних людей може врятувати. Людей, які захочуть допомогти зовсім чужим діткам стати кращими.

Але ж чужих дітей не буває і всі діти плачуть однаково.

Я до останнього буду боротися за своїх дітей. І немає значення місяць твоїй дитині, рік чи 15. Якщо я бачу, що дитина не могла самостійно піднятися по сходам, не могла підстрибувати, присідати, не могла говорити простим реченням, а після пройденого лікування вона це робить,то я буду робити все, щоб допомогти своїм дітям.

Дуже сподіваємося, що ви захочете стати для Артема і Давида добрими чарівниками, які в скрутну хвилину прийдуть на допомогу і своєю участю подарують хлопчикам шанс! Благаю вас, допоможіть моїм синочкам!»

***

Картка ПриватБанк — 5363 5423 0131 6775 — мама хлопчиків Бойко Любов Миколаївна

Тел.: 097 193 58 62 — Бойко Любов Миколаївна

Артем і Давид Бойко
нужна помощь
ДЦП

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1496

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар