Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ГРЕЦІЯ. «У розвідку боєм» вирушили співробітники паломницьких служб: розробили кілька унікальних маршрутів святинями Еллади

Версия для печатиВерсия для печати
07 листопада 2013 | Міжнародні відносини

Афіни, Коринф, Парта, острів Керкіра (Корфу), Каламбак, Верія, Сурот, Салоніки – такий маршрут подолали «наші» паломники – представники паломницьких служб на чолі з архієпископом Чернігівським і Новгород-Сіверським Амвросієм, які вирушили у подорож святинями Греції в рамках Всеукраїнської конференції з питань паломництва 29 жовтня.

Читайте також: Паломническая конференция. Основные мысли и ключевые моменты. Часть 1

Захід було організовано Паломницьким центром УПЦ разом з грецькою компанією «Містакідіс Турс», найстарішою паломницькою службою в Греції.

Відвідуючи святині Еллади, паломницька група зустрілась з митрополитом Кесаріанійським, Виронським та Ілітоським Даниїлом, митрополитом Стагейським і Метеорським Серафимом, митрополитом Едеським Іоілєм, митрополитом Лангадійським, Літійським і Рендінським Іоанном, а також проводила зустрічі з представниками туристичних фірм і готелів, які займаються прийомом паломників.

Ввечері останнього дня заходу відбулося засідання учасників інформаційної поїздки, на якому був прийнятий підсумковий документ. Його головним змістом стали кілька варіантів тематичних маршрутів паломницьких поїздок святинями Греції.

Учасники засідання висловили думку, що для найбільш продуктивної реалізації цих маршрутів необхідна консолідація зусиль паломницьких служб Української Православної Церкви. Для цього були запропоновані відповідні механізми.

З огляду на те, що поїздка керівників паломницьких служб УПЦ привернула увагу Елладської Церкви (зустрічі і маршрут поїздки публікувався на головних грецьких сайтах церковних новин) і декілька грецьких архієреїв висловили бажання у 2014 році відвідати святині Української Православної Церкви з кліриками і вірянами своїх єпархій, Паломницьким Центром УПЦ був намічений план з прийому паломників з Греції в межах канонічної території Української Православної Церкви.

За матеріалами сайту Паломницького центру

АМВРОСІЙ (Полікопа), митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський
Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
паломництво
Конференция по вопросам паломничества

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2010

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар