Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ФОТОРЕПОРТАЖ. Як у день жон-мироносиць ігуменя Серафима (Шевчик) з учасницями «Союзу православних жінок» зустрічалися... (оновлено)

Версия для печатиВерсия для печати
06 травня 2014 | Події

4 травня, у Неділю жон-мироносиць, голова Синодального відділу «Церква і культура»  ігуменя Серафима (Шевчик) зустрілася з представницями громадського об’єднання «Всеукраїнського союзу православних жінок», які зібралися в колишній «папірні» Києво-Печерської Лаври, а нині Історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» (м. Радомишль, Житомирської обл.).

У зустрічі також взяли участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який привітав жінок зі святом, та заслужений лікар України Ольга Богомолець.

На зібранні були присутні голови осередків організації з усіх областей України. Жінки помолилися про упокій загиблих під час трагічних подій в Одесі та інших містах України.

Як розповіла ігуменя Серафима (Шевчик), під час зутрічі відбулося гаряче обговорення ситуації, що склалася в Україні. 

«Можна так сказати: схід почув захід, а північ – південь. Рівне почуло Одесу, Харків мав діалог із Луцьком і т.д. Біль та крик серця кожної з нас було почуто, — зазначила матінка Серафима. — За результатами зустрічі було прийнято звернення до народу України.

Зокрема ми звертаємося до всіх зі словами-нагадуванням, що Христос нас вчить любити один одного, навіть ворогів, прощати один одному, берегти мир між собою і ні в якому разі не мститися. Адже помста не приведе до здійснення наших бажань, навпаки – тоді прірва між людьми стане ще глибшою. Тому ми повинні загоювати ці рани, що кровоточать, не сіллю, не отрутою, а прощенням один одного і миром.

Православне жіноцтво закликає всіх, і в першу чергу матерів, дружин, молитися за Україну, якомога більше впливати на своїх чоловіків, дітей, близьких, щоб ми всі берегли мир. Нам варто почути голос жінок-християнок!»

Фото священика Максима Брусники

Синодальний відділ “Місія Церква і культура”
ігуменя Серафима (Шевчик)
Ольга Богомолець
Всеукраїнський союз православних жінок
жони-мироносиці
день жен-мироносиц

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7841

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар