Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

5 липня в Києві пройшов вечір-реквієм, присвячений Блаженнішому, та презентація XII тому Трудів Митрополита Володимира

Версия для печатиВерсия для печати
06 липня 2015 | Книжки

5 липня 2015 року, у першу річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира, Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира провів вечір-реквієм у Спасо-Преображенському соборі на Теремках.

Захід відвідали: митрополит Вінницькій і Барський Симеон, архієпископи – Балтський і Ананьїєвський Олексій та Сумський і Охтирський Євлогій, єпископ Львівський і Галицький Філарет, духовенство собору, прихожани та всі ті, хто знав Владику Володимира.

Вечір відкрився заупокійною літією, яку відслужив духівник Фонду митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Далі митрополит Олександр презентував присутнім XII-й том Трудів Блаженнішого Митрополита Володимира, виданий Фондом. До збірки ввійшли інтерв’ю Митрополита Володимира за останній період його життя, що раніше не публікувалися, спогади ієрархів Української Православної Церкви та інше. Також Високопреосвященніший владика анонсував продовження видання збірки трудів.

Митрополит Олександр висловив щиру подяку співбратам-архієреям, які шанують і плекають пам’ять справжнього духовного отця української землі – Блаженнішого Митрополита Володимира, та усім труженикам на ниві Христовій.

Програму продовжив виступ хору Спасо-Преображенського собору. У перервах між піснеспівами, архієреї ділилися спогадами про  блаженноспочилого Предстоятеля.

У спогадах про Владику  Володимира учасники вечора згадували про його надзвичайну людяність, пастирську мудрість, смиренність та відданість Церкві.

Парафіяни та гості оглянули фотовиставку, присвячену пастирському служінню Його Блаженства, що експонується у притворі собору.

***

XII-й том Трудів Блаженнішого Митрополита Володимира можна замовити за телефоном: (044) 209-89-71, у нашій книгарні та лавці Спасо-Преображенського собору.

За матеріалами сайту mvfund.org

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
Фонд памяти Блаженнейшего Митрополита Владимира
годовщина со дня смерти Блаженнейшего Митрополита Владимира

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3435

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар