Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Блаженніший Митрополит Володимир завжди дієво підтримував українське військо» — фонд пам’яті Предстоятеля передав гуманітарну допомогу військовим

Версия для печатиВерсия для печати

18 лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, у Спасо-Преображенському соборі на Теремках-2 в Києві відбулася миротворча акція.

Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин і настоятель храму, вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправили молебень про мир в Україні та літію за упокій «невинно убієнних під час збройного протистояння» на Сході України.

За богослужінням молилися парафіяни храму, курсанти Військового інституту Національного університету ім. Т.Г. Шевченка та офіцери-співробітники Синодального військового відділу, які планують доставити гуманітарний вантаж до Маріуполя, де дислокується 37-й батальйон територіальної оборони Збройних Сил України.

Митрополит Олександр від Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира передав Військовому відділу продукти харчування та засоби особистої гігієни з проханням доставити за призначенням.

Митрополит Августин подякував керівництву та співробітникам Фонду, наголосивши на символічності того, що робиться це саме в пам'ять про Блаженнішого Митрополита Володимира, адже він не тільки був миротворцем, але й завжди дієво підтримував українське військо з часів заснування в Українській Православній Церкві відповідного Синодального відділу.

Також митрополит Олександр роздав присутнім «Молитовник воїна», виданий громадою Преображенського собору української мовою та зменшеного формату.

До книжки увійшли головні християнські ранішні та вечірні молитви, а також молитви за Українську державу в час нашестя ворогів, про недужих, на початок доброї справи, у небезпеці та молитви воїна перед боєм.

1000 екземплярів «Молитовника» було передано Військовому відділу для роздачі військовослужбовцям, які знаходяться на Сході України.

У формуванні цього гуманітарного вантажу також взяли участь представники ГО «Рада Вінниччини» (голова — Людмила Станиславенко) та «Вінницької кулінарної сотні». Серед наданого ними — «Борщі смачні українські», призначені для приготування в обмежених і ускладнених польових умовах.

Для молитви українським військовослужбовцям будуть передані дві старовинні ікони — святителя Миколая Чудотворця та святого великомученика Пантелеймона.

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
АВГУСТИН (Маркевич), митрополит Білоцерківський і Богуславський
ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
Синодальний відділ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України
Фонд памяти Блаженнейшего Митрополита Владимира
окормление военнослужащих
помощь военнослужащим

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5687

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар