Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Фільм «Різдво» представили в Житомирі — з нагоди Дня Соборності України та Різдвяних свят

Версия для печатиВерсия для печати
25 січня 2016 | Культура

Мешканці Житомира побачили на великому екрані стрічку «Різдво». У місцевому кінотеатрі імені І. Франка презентацію православного фільму провів його продюсер протоієрей Георгій Коваленко.

Після перегляду отець Георгій розповів глядачам про те, як створювалося «Різдво».

Це унікальний документальний фільм з елементами ігрового кіно. Отець Георгій розповів, що режисер Олена Каретник вперше поєднала документальну розповідь з грою акторів. Таким чином глядач бачить історію Різдва не лише на іконах, а й через живу дію, яку на екрані втілюють артисти.

Фільм «Різдво» знімався на Святій Землі, в Італії та в Україні, зокрема, в Карпатах. У стрічці можна побачити, як святкують народження Христа у Ватикані та Києві, почути, як співають різдвяних пісень в італійській родині та як колядують на Верховині. Фільм дає змогу кожному відчути єдність у Христі.

Питання єдності українців сьогодні на часі. Тому благодійні покази фільму приурочили як до Різдвяних свят, так і до Дня Соборності. Спільно втілили задум кінотеатр ім. І. Франка, Житомирська єпархія Української Православної Церкви та ГО «Форте мьюзік».

22 та 23 січня житомиряни переглянули стрічку «Різдво» безкоштовно. Планується, за бажанням глядачів, продовжити сеанси.

Протоієрей Георгій Коваленко разом із керівництвом кінотеатру ім. І. Франка та благочинним Житомирського районного округу протоієреєм Богданом Лядобруком обговорили подальшу творчу співпрацю. Найперше, організатори прагнуть, аби фільм побачили діти, яким будувати майбутнє нашої Батьківщини. Незабаром на жителів Житомирщини чекають нові православні проекти.

За матеріалами ФБ

Протоиерей Георгий Коваленко
Елена Каретник
День Соборності України
фільм «Різдво»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3946

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар