Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Поспішайте! Тільки до 2 лютого можна побачити унікальні виставки – дітей з особливими потребами та барельєфних картин із сірників

Версия для печатиВерсия для печати

Дві унікальні виставки – творча виставка дітей з особливими потребами загальноосвітньої школи «Надія» та виставка барельєфних картин із сірників «Архітектура в мініатюрі» члена Національної спілки художників України Йосипа Осташинського працюють у галереї «Соборна». Побачити роботи можна до 2 лютого. Поспішайте!

***

Спеціальна загальноосвітня школа «Надія» м. Києва – державний навчальний заклад, заснований 2 жовтня 1992 року для дітей з комбінованими соматичними та психофізичними порушеннями, які за станом здоров’я не підлягали до прийняття до загальноосвітніх та спеціальних закладів столиці.

У школі індивідуально навчається 220 учнів. Це – діти-інваліди дитинства, хворі на дитячий церебральний параліч, м’язову дистрофію Дюшена, хворобу Дауна, аутизм, шизофренію, епілепсію, фенілкетонурію, муковісцидоз чи інші захворювання, обтяжені порушеннями слуху, зору, інтелекту, мовними розладами. Педагогічна майстерність вчителів дозволяє проводити навчальний процес з урахуванням індивідуальних психофізичних особливостей кожної дитини, розвивати особистість учня та його творчі здібності.

Йосип Осташинський – єдиний у світі автор незвичайного творчого жанру – архітектура в мініатюрі. З 1999 року – член Національної спілки художників України, майстер традиційного народного мистецтва. У кожній картині вгадується його ставлення до національних традицій, величезна любов до культури народів світу, повагу до їх віросповідань.

Роботи майстра бачили в багатьох містах України, проведено близько 80 персональних виставок. Йосип Осташинський має авторське свідоцтво на свої твори. У 2009 його ім'я занесено до Книги рекордів України, в 2012 в Книгу рекордів Росії, а в 2013 – Національний реєстр рекордів України.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, Залізничне шосе 3, галерея «Соборна», вхід з боку автостоянки (ст.м. Либідська)

Йосип Осташинський
діти-інваліди
архітектура в мініатюрі
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1991

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар