Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

До Собору єпископів звернулися Прем’єр-міністр та Президент України

Версия для печатиВерсия для печати
13 серпня 2014 | Події

Лист Прем’єр-міністра України до Собору єпископів УПЦ

Всечесні Владики!

З нагоди початку роботи Собору єпископів Української Православної Церкви прийміть вітання і запевнення в тому, що Уряд України і надалі послідовно відстоюватиме принцип свободи совісті і захищатиме фундаментальні права людини.

Ваш Собор відбувається у час, коли український народ встав на захист своєї Вітчизни від зовнішньої агресії і терористичних нападів, коли щодня за наше майбутнє гинуть на полі бою кращі сини і доньки України. У ці дні суспільство звертається до Церкви за духовною підтримкою, за зміцненням в надії, за благословенням на опір ворогу.

Громадськість очікує від своїх церковних проводирів жертовності та моральної досконалості, патріотизму, виважених, але рішучих дій заради згуртування суспільства, звільнення наших земель від окупантів і повернення українців до мирної творчої праці.

На вас, єпископів, які зібралися в Києві з цілої України, покладається особлива місія – обрання нового Митрополита Київського, який продовжуватиме справу тих Київських митрополитів, які мріяли бачити нашу країну незалежною і квітучою, а її Православну Церкву – єдиною і гідно представленою у Вселенському Православ’ї.

Бажаю Отцям Собору рясних Божих благословень, глибокої мудрості і високої відповідальності.

З повагою,

Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК

Лист Президента України до Собору єпископів УПЦ

Високоповажні Владики!

Сьогодні у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відбувається історична подія – обрання Предстоятеля самостійної і незалежної в управлінні Української Православної Церкви.

На вас покладається особлива відповідальність – із сумлінням визначити найдостойнішого архієрея для давньої Київської кафедри, який гідно продовжить праведні труди новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Ваше зібрання проходить у найскладніший період сучасної України – проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Така ціна за прагнення наших громадян до гідного життя у цілісній, незалежній, демократичній та процвітаючій державі.

За цих обставин надзвичайно важливою є консолідуюча місія Церкви у суспільстві, її потужний виховний та патріотичний потенціал.

Ми високо цінуємо зусилля релігійних організацій, спрямовані на примирення, духовну й гуманітарну підтримку співвітчизників, і готові до подальшої дієвої співпраці.

Бажаю вам плідної роботи, мудрості та миру.

Петро Порошенко

news.church.ua

Президент України Петро Порошенко
Арсений Яценюк
Выборы Предстоятеля Украинской Православной Церкви
Собор епископов Украинской Православной Церкви

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2407

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар