Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

До Міжнародного дня інваліда у ЛУЦЬКУ відбувся мистецький захід: підтримала особливих людей і єпархія

Версия для печатиВерсия для печати

«Життя коротке, мистецтво вічне» — таку назву має виставка графічних робіт Сергія Сидорюка, приурочена Міжнародного дня інваліда. Захід організовано в рамках програми «Реабілітація через творчість», яку започаткували працівники луцької бібліотеки-філії № 10 та Волинською обласною  благодійною організацією інвалідів «Астом-Волинь».

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, участь у мистецькому заході взяли секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук та голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. До речі, з моменту створення організації стомових хворих «Астом-Волинь» єпархія опікується цією організацією, а сам початок її діяльності благословив митрополит Волинський і Луцький Ніфонт.

На експозиції представлені графічні роботи вже спочилого художника-любителя, уродженця міста Горохова Сергія Сидорюка. Цікаво, творчим амплуа митця були батальні сцени.

На початку презентації виставки юні бандуристки – учениці Луцької музичної школи № 3 виконали музичну композицію «Горнусь до тебе Україно».

Розповідаючи про діяльність Волинської обласної благодійної організації інвалідів «Астом-Волинь» її очільниця Катерина Мельник поділилась із присутніми радістю – адже вже з цього року на Волині розпочала діяти програма допомоги стомовим хворим. Вона фінансується з обласного бюджету, і, згідно з програмою, волиняни, хворі на цей важкий недуг, мають можливість безкоштовно отримувати ліки.

Мистецьку імпрезу прикрасили і поезії, які зачитала сестра Сергія Сидорюка Галина Грицюк та поділилась спогадами про брата.

«Я дуже радий бути присутнім на цьому чудовому заході, особливо приємно чути про позитивні зрушення у житті організації «Астом-Волинь». Церква завжди пам’ятає про вас, Волинська єпархія чим може, допомагає вам. А найголовніша допомога Церкви – це молитва, і ми завжди молимось за вас. Дозвольте також переказати вам благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта», – сказав, звертаючись до присутніх секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук.

Він також подарував, від імені владики Ніфонта, організації «Астом-Волинь» ікону святого преподобного Агапіта Печерського: «Цей святий подвижник був цілителем, лікарем, отож нехай його святими молитвами Господь укріпляє вас».

Священнослужителі також передали учасникам Волинської обласної благодійної організації «Астом-Волинь» подарунок Волинської єпархії – 80 продуктових наборів.

Дарунок отримала і луцька бібліотека-філія — закладу було передано примірник Нового Заповіту українською мовою, виданий Волинською єпархією, а також духовну літературу.

«Співпраця між вашою бібліотекою і Волинською єпархією триває давно. Незабаром ви отримаєте духовну літературу від Свято-Успенської Почаївської Лаври. Намісники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та Свято-Успенської Почаївської Лаври дали своє благословення на те, щоб дарувати духовну літературу бібліотекам. Ту літературу, яка вашим читачам вкрай потрібна», – зауважив голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Миколай Бондарук
протоієрей Валентин Марчук
інваліди
Міжнародний день інвалідів

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1774

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар