Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК. Електронна бібліотека храму прп. Сергія носитиме ім’я Блаженнішого Митрополита Володимира

Версия для печатиВерсия для печати
26 серпня 2014 | Події

24 серпня з благословення настоятеля храму прп. Сергія архімандрита Арсенія Бочкаря електронну бібліотеку храмового сайту було перейменовано в ім’я Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).

Як зазначається у розпорядженні отця настоятеля, «5 липня 2014 року Українська Православна Церква надбала нового великого предстателя біля престолу Всевишнього – Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана.

Для Української Православної Церкви та Дніпродзержинської єпархії Митрополит Володимир є величним ієрархом, благочестивим Предстоятелем і достойним науковцем.

Враховуючи любов служителів і вірян нашої парафії до Владики Володимира, а також беручи до уваги його прижиттєву всебічну допомогу в розвитку українського богослов’я, благословляю перейменувати «Електронну бібліотеку сайту храму преподобного Сергія Радонезького» на «Електронну бібліотеку імені Митрополита Володимира сайту храму преподобного Сергія Радонезького» з подальшим розміщенням її за адресою http://stsergiydndz.wix.com/library.

Сподіваючись на небесне покровительство та допомогу Митрополита Володимира (Сабодана), смиренно підносимо йому цей дар, просячи молитов за Святу Українську Православну Церкву та нашу добру державу Україну!»

Нагадаємо, що Собор Єпископів Української Православної Церкви, який обрав новим Предстоятелем Блаженнішого Митрополита Онуфрія (Березовського), зазначив про Блаженнішого Митрополита Володимира таке: «Віримо, що вдячна молитовна пам’ять про Блаженнішого Митрополита Володимира завжди буде жити в нашій Святій Церкві та серед українського народу, люблячим сином якого він був» [1]. Таким чином перейменування нашої бібліотеки є однією зі сходинок до вшанування пам'яті Блаженнішого Отця».

За матеріалами прес-служба храму преподобного Сергія Радонезького


[1] Послання Собору Єпископів УПЦ до духовенства, чернецтва та усіх вірних Української Православної Церкви [Електроний ресурс]. — Режим доступу: http://news.church.ua/2014/08/14/poslannya-soboru-jepiskopiv-ukrajinskoji-pravoslavnoji-cerkvi-do-duxovenstva-chernectva-ta-usix-virnix-ukrajinskoji-pravoslavnoji-cerkvi/. Дата доступу 18. 08. 2014 р.

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Дніпродзержинська єпархія
Архімандрит Арсеній Бочкарь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2180

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар