Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Діяльність колективу галереї «Соборна» відзначили в Київській міській державній адміністрації

Версия для печатиВерсия для печати
06 квітня 2015 | Події

Цими вихідними для колективу Духовно-просвітницького центру відбулася радісна подія – його діяльність була відзначена Київською міською державною адміністрацією! Колектив галереї «Соборна» отримав подяку від заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко.

Висловили свої вітання та вручили подяку керівнику Духовно-просвітницького центру УПЦ Ксенії Зозулі начальник служби у справах дітей при КМДА Валерій Танцюра та в.о. директора Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Колобова.

«Ми дуже вдячні колективу та волонтерам галереї «Соборна», просвітницькому центру Української Православної Церкви, за багаторічну співпрацю та багаторічний досвід турботи про сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, — сказала Ярослава Колобова. — Сподіваємося, що й надалі центри соціальних служб, центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями матимуть можливість брати участь у таких майстер-класах та інших творчих конкурсах та фестивалях, що ця робота й надалі буде плідною і багаторічною. Подібні соціокультурні заходи – це заходи адаптації, це заходи соціальної інтеграції дітей та молоді, які більшість часу проводять вдома, які не мають можливості відвідувати загальноосвітні заходи, навчання. І дуже важливо, щоб були такі майданчики для спілкування дітей і батьків, тому що дуже важко виховувати дитину з інвалідністю і дуже добре, коли є можливості для культурного розвитку цих сімей», — зауважила вона.

В свою чергу, колектив дякує за відзнаку, яка для нього є дуже важливою. «Ми вдячні Богові та дуже раді, що діяльність, яка проводиться з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, приносить свої плоди та слугує на користь народу Божого. Маємо надію, що з кожним роком наша справа утверджуватиметься та зміцнюватиметься на радість Богу та людям!»

За матеріалами сайту soborna.church.ua

Ксенія Зозуля
галерея «Соборная» УПЦ
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1306

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар