Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У галереї «Соборна» відбувся тренінг для підлітків «У світі професій»

Версия для печатиВерсия для печати
26 січня 2015 | Діти, молодь

«У світі професій» — із такою назвою відбувся у галереї «Соборна» відбувся тренінг для підлітків, організований Православним центром розвитку сім’ї «Сім’я в радість».
Завдяки спеціальній авторській програмі під час шкільних канікул діти познайомилися з різними професіями та професіоналами свої справи. Відомі спеціалісти різних галузей діяльності поділилися власним професійним досвідом та надихнули дітей визначитися з майбутнім фахом.

У тренінгу взяли участь 46 дітей віком від 12 років – діти з багатодітних родин, учні недільних та загальноосвітніх шкіл, представники різних громадських організацій Києва. Тренінг передбачає активне навчання, інтерактивні форми роботи, ігри, презентації та ін. Тренінг провели доцент кафедри соціальної педагогіки Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяна Лях та керівник Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість» Іванна Братусь.

Розпочалося заняття святково та незвичайно – з різдвяного вітання від парафії храму святого великомученика та цілителя Пантелеймона у смт. Боярка, де служать священики-близнюки ієрей Костянтин та ієрей Андрій Дворові – духівники напрямку роботи з дітьми Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість».

Після введення в тему тренінгу та обговорення важливості вибору професії, учасники розділилися на декілька груп відповідно до спеціальностей, які розглядалися цього дня, а саме – фотограф, журналіст, ІТ-спеціаліст, священик, спортсмен та викладач. Кожна група підготувала виступ про їхню професію, де вказала головні якості, якими мають володіти її представники.

Цього дня про особливості своїх професій дітям розповіли відомий фотограф, художній керівник студії дитячої фотографії «Стрекоза» Юлія Єлісєєва, головний редактор журналу «Фома в Україні» протодиякон Олександр Карпенко, кандидат технічних наук, програміст Володимир Фіранський, священики ієрей Костянтин та ієрей Андрій Дворові, чемпіон світу з гирьового спорту Микола Ткачук.

На дітей чекали цікаві завдання разом з відомими гостями тренінгу. Так, разом з Юлією Єлісєєвою кожна група мала придумати цікаву композицію для спільного фото (див. фоторепортаж). Також відбувся конкурс на найкраще запитання отцю Олександру Карпенку.

Вже на весняних канікулах на учасників чекає продовження тренінгової програми.

Більше читайте на сайті soborna.church.ua

Тетяна Лях
Іванна Братусь
Протодиакон Александр Карпенко
Священики Андрій та Костянтин Дворові
Микола Ткачук
Юлія Єлісєєва

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1385

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар