Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Бал, який об’єднав у вирі вальсу понад 200 дітей із багатодітних родин. Яскравий ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
21 травня 2014 | Культура

«Діти – це квіти нашого життя» –  під такою назвою 17 травня у галереї «Соборній» відбувся дитячий бал, який об’єднав близько 200 дітлахів у мотивах вальсу та ігор.

До гостей здалеку доносились ніжні мелодії. Увійшовши до зали, всі одразу переносилися в атмосферу балу, важливо проходжувались дами у красивих сукнях. Маленькі принцеси веселилися, а барвисті костюми та посмішки на обличчях дітей додавали ще більше світла і тепла.

Учасниками святкового заходу стали діти віком від 5 років та діти із багатодітних родин, якими опікується центр розвитку сім`ї «Сім`я в радість» (провідний проект Духовно-просвітницького центру КС УПЦ).

Будь-яка дівчинка хоча б раз мріяла представити себе в образі принцеси. Одягти чудове плаття, прикрасить себе короною… Справжні принцеси повинні бути не тільки красунями, але й справжніми творчими людьми. Дівчатка з радістю повторювали рухи танців і вчилися правильно тримати поставу. Якщо принцеса робить щось, то вона робить це красиво.

Дякуючи виступам партнера проекту Народного художнього колективу ансамблю танцю «Нью-анс», присутні мали можливість поринути до казок із дитинства. Веселий танок «Ляльки» повертав до історії з Мальвіною, а запальні курчата – до бабусиних казок.

Особливо ніжним виступом запам’ятались дівчатка із дуету юних авторів-виконавців «Snowi Girls»: вокал – Анастасія Хоменко, фортепіано – Таїсія Белянська. Але особливий момент настав під час майстер-класів з вальсу, організований клубом бального танцю «Ренесанс» (художній керівник Андрій Лісовський).

Фоторепортаж - Олександр Рибалка

soborna.church.ua

дитячий бал
галерея «Соборная» УПЦ
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7120

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар