Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

День пам’яті Блаженнішого Владики: відкриття унікальної фотовиставки та благодійний обід у галереї «Соборна». ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
24 листопада 2014 | Дарія Кривошея | Події

23 листопада, в 79-ту річницю від Дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира, у Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору вшанували пам’ять Блаженнішого Владики. Цього дня у галереї «Соборна» відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої пам’яті Митрополита Володимира.

На виставці представлені світлини Митрополита Володимира, зокрема з особистого архіву Митрополита Переяслав-Хмельницького та Вишневського Олександра, роботи керівника фотослужби Предстоятеля священика Максима Брусники, православного фотографа з Краматорська Ігоря Граченка, художниць Маргарити Головакіної та Жанни Рудницької.

Розпочався захід зі спільної заупокійної молитви за Блаженнішого Митрополита Володимира в храмі Всіх святих. Панахиду очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні голови парафіяльної ради собору єпископа Бородянського Варсонофія та священиків Київської єпархії.

На сцені галереї виступили відома співачка Анна Карамаврова, православний автор-виконавець ієрей Володимир Шинкарук та колектив «Соборний благовіст».

Після відкриття виставки в пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира у галереї «Соборна» відбувся благодійний обід. Блаженніший Владика немов невидимою рукою годував своїх духовних чад, в серцях яких він займав особливе місце. Благодійну акцію Духовно-просвітницького центру собору підтримали волонтери та постійний партнер галереї «Соборна» – ресторан «Харчевня» в особі його директора Тетяни Ястребової.

У День народження Блаженнішого Владики учасники заходу згадували світлі моменти життя рідної для нас усіх людини, його велику любов до Бога, до рідної землі та її благочестивого народу. Кожен зміг відчути, що духовно він досі з нами, і ми відчуваємо його молитви за нас.

Виставка пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира триватиме до 9 грудня.

За матеріалами сайту soborna.church.ua

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
Священник Максим Брусника
Ігор Граченко
Маргарита Головакіна
Жанна Рудницька
Володимир Шинкарук
Умер Блаженнейший Митрополит Владимир
галерея «Соборная» УПЦ
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6134

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар