Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Пенсіонерка збирає онуку-інваліду 700 євро на термінову операцію. Потрібна допомога (Оновлено)

Версия для печатиВерсия для печати
19 листопада 2015 | Потрібна допомога

Родина 5-річного Павла дякує усім, хто відгукнувся на прохання допомогти. Кошти надходять, але поки що їх замало, щоб вистачило на операцію.

***

Паша Базилевський народився передчасно і з народження дуже хворіє: має рухові порушення в руках і ногах, відставання психомоторного розвитку, косоокість.

 

Найбільшою проблемою 5-річного хлопчика є ДЦП. Через цей страшний діагноз Паша самостійно не сидить та не ходить, повзає на колінках…

Із віком хвороба погіршує стан дитини: чим більшими є зріст і вага організму, тим сильнішим є навантаження на ніжки і тим більшою є деформація стоп.

Однак Павлові можна вже зараз допомогти. Операції на двох ногах проводять у Луцьку. Лікарі їх роблять за спеціальним методом Узібата (за допомогою лазерного ножа). Вартість операції ― 700 євро.

Та крім лікарських витрат, дуже дорогим є транспортування подібних хворих: їм потрібен цілковитий спокій та лежачий режим. Спецтранспорт та дорога (сім’я Паші мешкає в Миргороді) теж є значною статтею витрат. А родина виховує ще одну дитину, старшу сестричку Павла, 2-класницю Софійку.

Бабуся Павла, сама пенсіонерка, збирає онуку на операцію і просить усіх небайдужих допомогти молитвами і, за можливістю, матеріально!

Телефон бабусі Павла, Надії: 0664327044

Номер карткового рахунку Аваль-банку: 4188 3716 1383 5256, Павло Базилевський, Миргород

Лікарняні виписки можна побачити тут. 

 

милосердя
3834

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар