Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Для тих, хто прийде вклонитися дарам волхвів, буде створено всі умови

Версия для печатиВерсия для печати
20 січня 2014 | Коментарі

«Паломники зможуть зігрітися безкоштовним чаєм, діти та інваліди – вклонитися святині поза чергою», — про це «Православію в Україні» розповів сьогодні, після робочої наради щодо створення умов для перебування дарів волхвів в Україні, секретар Київської Митрополії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, який координує привезення великої християнської святині до столиці.

Зокрема під час перебування дарів волхвів у Києво-Печерській Лаврі чергуватимуть волонтери, які допомагатимуть паломникам у черзі до святині  та формуватимуть «пільгову» чергу.

А саме – відбиратимуть із черги для поклоніння дарам волхвів дітей і людей із фізичними обмеженнями, вагітних жінок тощо та періодично заводитимуть їх до Успенського собору поза чергою.

Крім того, міська влада Києва пообіцяла виділити автобуси для обігріву паломників та встановити біля Лаври мобільні кіоски харчування, де можна буде поїсти за помірними цінами, і туалети.

Також отець Віктор Іващук додав, що біля дарів волхвів чергуватиме насельник Афонського монастиря св. Павла, де й зберігається ця священна реліквія, а козаки Києво-Печерської Лаври постійно охоронятимуть святиню.

Протоиерей Виктор Иващук
Дары волхов в Киеве
дары волхвов

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2966

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар