Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Чим зайнятись: організацією паломництв чи машинобудуванням? — дізнайтеся на тренінгу для підлітків «У світі професій» 25 березня

Версия для печатиВерсия для печати
23 березня 2015 | Діти, молодь | Архів

У середу, 25 березня, о 10.30 у підлітків є унікальна можливість взяти участь в тренінгових заняттях, які проведуть фахівці своєї справи. Цього разу зустріч буде присвячена організації паломництва на міжнародному рівні (туризм) та розвитку і розробці сучасного машинобудування, в тому числі – перспективам професій у майбутньому.
У сучасному світі важливе вміння – розподіляти час та використовувати його максимально результативно. Період канікул може стати для підлітків часом цікавих зустрічей з професіоналами різних сфер, які люблять свою справу та готові поділитися досвідом.

Православний центр розвитку сім’ї «Сім’я в радість» в партнерстві з різними організаціями підготували цікаві тренінгові заняття, що сприятимуть розширенню світогляду юних учасників, формуванню живого бачення різних професій; розумінню, яких зусиль потрібно докласти для досягання успіху.

Для всіх, кому цікаво мандрувати світом, дізнаватися нове та організовувати поїздки, бесіду проведе директор Паломницького центру УПЦ Володимир Іванович Теліженко. Він розповість про те, як саме вдалось створити успішну систему роботи Паломницького центру, в тому числі і на міжнародному рівні, з цікавими програмами паломницьких маршрутів, що полюбили паломники з різних куточків України.

Володимир Теліженко — людина енциклопедичних знань, отримав освіту в Греції та з користю застосував отримані знання у справі свого життя. Цікавий факт: Володимир Теліженко брав участь у створенні документальних фільмів про святині, що близькі для кожного християнина. Разом з Володимиром Теліженко діти дізнаються й про те, чим відрізняється паломництво від туризму; які бувають види паломництв; яка специфіка роботи в даній сфері; якими знаннями та навиками потрібно володіти спеціалісту даної галузі.

Підліткам, які цікавляться технічними спеціальностями, буде корисне тренінгове заняття на тему «Сучасне машинобудівництво: освіта та технології». Його проведе Володимир Миколайович Кореньков — кандидат технічних наук, викладач кафедри технології машинобудування Київського Політехнічного Інституту, автор наукових статей, електронних посібників та патентів.

Разом з Володимиром Кореньковим підлітки дізнаються про нові технології у машинобудівництві; автоматизування виробництва; конструювання; аналіз та розрахунки для технологічної підготовки виробництва. Складне стане зрозумілим разом з Володимиром Кореньковим. Учасники тренінгу також зрозуміють, на що потрібно звернути увагу у своїй освіті та розвитку для підготовки до навчання у ВУЗах технічної спрямованості.

***

Хто може взяти участь в тренінгах? Діти, яким виповнилося 12 років, учні гімназій та шкіл.

Де відбуваються тренінги? Як завжди, в галереї «Соборна», що знаходиться за адресою: Залізничне шосе, 3 (М.Либідська).

Як потрапити на тренінг? Потрібно зареєструватися, зателефонувавши: (044) 529 03 59; або написати листа: semya.vradost@gmail.com

Що потрібно мати з собою? Гарний настрій, бажання ставити питання та отримувати на них відповідь.

soborna.church.ua

Владимир Телиженко
Володимир Миколайович Кореньков
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1320

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар