Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Чи варто дивитися фільм «ВОСКРЕСІННЯ» (RISEN)?

Версия для печатиВерсия для печати
14 квітня 2016 | Порада мирянину

«Вчора майже випадково потрапив на передпоказ фільму “ВОСКРЕСІННЯ” (RISEN), який виходить у кінотеатрах сьогодні», — написав 14 квітня на своїй сторінці в фейсбук протоієрей Георгій Коваленко.

«Можна навіть подякувати нашим прокатчикам, які випускають стрічку на екрани не в лютому, разом з усім світом, а під час Великого посту. Фільм варто подивитися саме напередодні Пасхи, щоб зрозуміти сенс і відчути радість Світлого Христового Воскресіння.

Це прекрасний подарунок як тим, хто крокує до Пасхи, так і тим, хто ще не замислювався над Таїною Воскресіння. Історія авторська, яка має багато новозавітних паралелей».

***

Із анотації:«Епічна драма про перші 40 днів після воскресіння Христового. Клавій, невіруючий римський центуріон, вирушає до Єрусалима, аби розгадати таємницю воскресіння Христа. Так починається його таємна місія, сповнена небезпек і прихованих загроз. Центуріон має особливе завдання від самого прокуратора Іудеї Понтія Пілата - відшукати тіло цього так званого «новоявленого месії». Спростувавши чутки про воскресіння, Клавій має запобігти повстанським настроям у місті та приборкати некерований натовп».

Дивіться трейлер:

Протоиерей Георгий Коваленко
современное кино
фильм Воскресение (RISEN)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4551

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар