Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Чи буде знайдено позаземні цивілізації? Фоторепортаж з лекції проф.Девіда Вілкінсона у ВПУ

Версия для печатиВерсия для печати
28 березня 2019 | Події

У середу, 27 березня, у Відкритому православному університеті виступив проф. Девід Вілкінсон з Англії. Свій виступ він присвятив темі «Наука і релігія у пошуку позаземного інтелекту».

Якщо позаземні цивілізації буде знайдено, то християнам не варто перейматися з того приводу, переконує професор Вілкінсон. По-перше, тому, що християни першими підняли питання нашої присутності та присутності інших розумних істот у всесвіті. По-дуге, тому що Господь є вільним у Своєму творенні, і єдиний шлях пізнати, чим є всесвіт, — це спостерігати за ним.

***

Професор Девід Вілкінсон є директором коледжу Сент-Джонс і професором кафедри теології і релігії в університеті Дарема (Англія). Сферою його наукових інтересів є дослідження теоретичної астрофізики, де він здобув ступінь доктора з вивчення формування зірок і хімічної еволюції галактик. Він є членом Королівського астрономічного товариства. Одночасно Девід Вілкінсон має докторську ступінь у галузі систематичної теології.

В університеті Дарему Девід Вілкінсон досліджує взаємозв'язок християнської віри з сучасною культурою, від науки до поп-культури. Він є постійним учасником програми «Думки Бі-Бі-Сі на цей день».

Дивимося фоторепортаж від Максима Сидоренка:

Девід Вілкінсон
Протоиерей Георгий Коваленко
undefined

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1897

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар