Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЧЕРНІГІВ. «Летящий ангел»: 5 років – політ нормальний! З піснями, жартами та іграми відсвяткував ювілей православний молодіжний центр

Версия для печатиВерсия для печати
25 квітня 2014 | Діти, молодь

Православні жарти, рольові ігри, кумедні історії з життя священиків, виступи талановитої молоді. Все це мали змогу почути та побачити всі, хто прийшов 24 квітня на святкування п’ятирічного ювілею чернігівського православного молодіжного центру «Летящий ангел».

Куди «летить» «Летящий ангел»

Православний молодіжний центр «Летящий ангел» створений п’ять років тому при Храмі всіх святих Чернігівських (біля ринку «Нива»).

Мета центру – духовний та інтелектуальний розвиток православної молоді.

За цей час організатори центру реалізували низку творчих проектів, провели сотні зустрічей з молоддю, здійснили багато екскурсій. Навіть місіонерський рух організували.

Поза «Наполеона», «ангельські» голоси та позитив по-православному

Відсвяткувати своє п’ятиріччя «янголята» вирішили на належному рівні – з піснями, жартами, іграми, ще й у театрі.

Оскільки центр молодіжний, то і урочистості влаштували в Чернігівському молодіжному театрі.

Розпочалося все з виступу хору хлопчиків. На сцену вийшли зо два десятки юних хористів і «ушкварили» кілька пісень про Ісуса. Сказати відверто, голоси у хлопченят дійсно ангельські. Пісні у їх виконанні готовий слухати зранку і ввечері.

Потім розпочався православний гумор та ігри з публікою. Глядачам пропонували зімітувати посмішку веселого японця, сісти в позу Наполеона, або ж показати як бджілка сидить на квітці.

Щоправда, православний гумор оцінили не всі.

Зал розділився навпіл: половина людей добросовісно виконувала «накази» ведучого. Інша половина просто сиділа і споглядала на те, як веселяться «янголята».

Потім з залом грали у гру «Куліч». Суть гри до примітивного проста: ведучий називає інгредієнт, і якщо він входить до рецепту куліча, то зал повинен верещати «так», якщо ж назване слово не використовують для приготування куліча, треба кричати «ні».

Що б ви там собі не думали, а все ж таки було весело. Ніякого негативу, вульгарності і розпусти – все було «круто». Хоча й з певною православною «родзинкою».

svoboda.fm

Чернігівська єпархія
Православний молодіжний центр «Летящий ангел»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2124

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар