Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Розпочати піст із добрих справ: з подарунками до столичних сиротинців завітав митрополит Олександр (Драбинко)

Версия для печатиВерсия для печати
18 червня 2014 | Діти, молодь

17 червня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Святошинський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків та Дарницький дитячий будинок-інтернат для дівчат міста Києва.

Владику супроводжував голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Священнослужителі подарували підопічним закладів подарунки та солодощі. Зокрема, вихованки Дарницького дитячого будинку-інтернату отримали фарбу та знаряддя для господарської діяльності.

Владика Олександр та отець Валентин також ознайомились із життям цих закладів, звернувши увагу на їх нагальні потреби, які можна задовольнити за допомогою Церкви.

Учасники дитячої студії «Забава» під керівництвом Дарії Кириченко також подарували працівникам та підопічним Дарницького та Святошинського дитячих будинків-інтернатів концертну програму.

«Цими днями розпочався піст, і ми повинні розпочати його саме із творення добрих справ. Ми таким чином виконуємо місію, яку нам доручив виконати наш Предстоятель Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир», – сказав під час відвідування сиротинців митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

«Саме допомагаючи ближньому ми і можемо показати усю красу Православ’я», – додав голова Інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук.

«Нам дуже сподобалось те, що священнослужителі Української Православної Церкви приділяють так увагу, ми щиро дякуємо за це Блаженнішому і владиці Олександру», – поділилась враженнями заступник директора з виховної роботи Дарницького дитячого будинку-інтернату Вікторія Цебрик.

«Сподобався візит Владики Олександра і отця Валентина, сподобався нам і концерт. Ми, у свою чергу, запросили Владику ще раз відвідати наш заклад, навіть з цієї нагоди наші діти підготують концертну програму», – сказав директор Святошинського дитячого будинку-інтернату Олександр Безкрестов.

news.church.ua

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2399

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар