Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Будьте пильними! У храмах почастішали випадки пожеж

Версия для печатиВерсия для печати
05 лютого 2014 | Коментарі

Відділ з питань архітектури, будівництва та охорони церковного зодчества Київської єпархії УПЦ направив звернення до усіх парафій столиці:

«У зв'язку з настанням морозів, сухої та вітряної погоди, що може стати причиною виникнення пожеж (про що свідчать події останніх днів на деяких парафіях м. Києва), звертаємось до усіх столичних парафій та їх настоятелів проявити особливу обачливість та обережність у церковно-парафіяльному побуті та звернуть увагу на правила пожежної безпеки.

В першу чергу варто усвідомлювати, що ніхто і ніщо, окрім вас самих, не зможе в повній мірі убезпечити вас та церковне майно, від пожежі. Навіть сама найнадійніша система пожежної сигналізації – це лише засіб, який сповіщає про пожежу, однак не запобігає їй. За свідченнями співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій, часто трапляються випадки, коли після прийняття сигналу про пожежу, рятувальна бригада приїжджає, однак вже не в змозі контролювати ситуацію».

Настоятелям у віданні яких знаходяться дерев’яні храми та конструкції виготовлені з дерева, просять звернути особливу увагу на питання пожежної безпеки: «Не варто економити на будівельних матеріалах, надаючи перевагу дешевим і дуже часто без відповідної сертифікації. Також потрібно відповідально поставитися до питань, пов’язаних з електричною безпекою та якістю електричної ізоляції та обладнання. Варто пам’ятати, що заощадивши на цих важливих речах, в майбутньому можна втратити набагато більше.

Керуючись нагодою, хочу порадити церковним громадам привести у відповідний стан пожежні щити та перевірити термін придатності протипожежного устаткування.

Будьте уважні та обережні, пам’ятаючи народну мудрість: «На Бога надійся, але сам будь пильним»», – зокрема наголошується у зверненні.

Синодальний відділ з архітектури, будівництва та охорони пам’яток церковної архітектури УПЦ
пожар
сгорел храм

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2898

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар