Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЗАЯВА МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЯ з нагоди виборів Президента України: «Будемо просити Спасителя, аби напоумив нас обрати достойного очільника держави!»

Версия для печатиВерсия для печати
21 травня 2014 | Коментарі

Текст звернення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія у середу, 21 травня, було розміщено на Офіційному сайті УПЦ.

Митрополит Онуфрий местоблюститель

«Сьогодні наша країна переживає час складних випробувань, — ідеться зокрема в тексті документу. — Майже кожного дня ми чуємо про нові силові зіткнення та про загибель людей. Громадяни України прагнуть припинення братовбивчого конфлікту, примирення та суспільної злагоди.

У цих непростих умовах сьогодні ведеться підготовка до проведення виборів Президента України, які відбудуться в неділю 25 травня 2014 року.

Церква не бере участі в політичному процесі. Ми не закликаємо голосувати за того чи іншого кандидата, не закликаємо до підтримки тієї чи іншої політичної сили.

Ми закликаємо усіх вірних Української Православної Церкви до підсиленої молитви за нашу державу та за народ України.

Будемо просити Христа Спасителя, аби Він напоумив нас обрати достойного очільника держави, який би зміг, з Божою допомогою, знайти відповіді на ті складні виклики, що постали сьогодні перед нашою Батьківщиною.

А нам щоб Господь подавав добрий розум і мужність виправити своє особисте життя з гріховного на праведне. Тоді новий Президент буде для нас тим Божим слугою, через якого Господь подаватиме нам не кару Свою, а Свої милості і щедроти.

Нехай Господь молитвами Пречистої Своєї Матері та усіх святих, що просіяли на нашій землі, збереже нас від братовбивства та подасть нам мир, злагоду і благополуччя».

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры
Вибори-2014

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3149

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар