Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Благодійне свято для «сонячних дітей» провели волонтери та священики Волинської єпархії. ФОТОрепортаж

Версия для печатиВерсия для печати

21 березня відзначається Всесвітній день людини з синдромом Дауна.

З цієї нагоди в Луцьку Волинська обласна громадська організація (ВОГО) батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку провела свято для дітей «В гостях у сонячних діток».

Метою акції було привернути увагу суспільства до проблем людей із синдромом Дауна. Хоч вони й відрізняються від звичайних людей, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю часто перевершують нас.

Захід відбувся у розважальному комплексі «Адреналін-сіті».

До його проведення долучилась Волинська єпархія, зокрема, голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук та учасники православного молодіжного волонтерського руху «Омофор».

Православна молодь Волинської єпархії разом із духівником ВОГО батьків дітей із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку протоієреєм Михаїлом Росоловським вже не перший рік допомагає цим діткам, проводить різноманітні акції, зокрема, й благодійні.

«Я хочу переказати вам благословення і вітання від нашого владики митрополита Волинського і Луцького Нифонта, ― звернувся до учасників свята отець Валентин. ― Церква, виконуючи заповідь нашого Спасителя, завжди опікувалась тими людьми, які потребують особливої допомоги та уваги. І тому священнослужителі та молодь нашої єпархії допомагають «сонячним» діткам, проводять із ними час, надаючи як духовну, так і матеріальну підтримку».

Він також повідомив, що вже наступного тижня Волинська єпархія надасть ВОГО батьків дітей із синдромом Дауна та іншими вадами розвитку благодійну допомогу.

У свою чергу голова ВОГО Олена Мельник подякувала владиці Нифонту, священикам та молоді єпархії за підтримку: «Українська Православна Церква тут у нас на Волині є єдиною релігійною конфесією, яка нами опікується, постійно нам допомагає».

Вона також вручила подячну грамоту ВОГО православному молодіжному волонтерському руху «Омофор».

На святі хлопці і дівчата мали нагоду переглянути казкову виставу та пограти у різноманітні ігри. Волонтери з «Омофору» також підготували і фотовиставку із світлинами «сонячних діток».

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
діти із синдромом Дауна

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6241

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар