Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

БІЛА ЦЕРКВА. Мощі вмч. Георгія Побідоносця — у місті, названому на честь святого – Юр’єві

Версия для печатиВерсия для печати
26 листопада 2013 | Святі

26 листопада віряни Білоцерківської єпархії на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином та священнослужителями єпархії зустріли велику святиню Православ’я – десницю святого великомученика Георгія Побідоносця.

У зустрічі святині також взяли участь міський голова Білої Церкви Василь Савчук та голова Білоцерківської райдержадміністрації Андрій Немна.

Хресною ходою святі мощі було принесено до Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Білої Церкви та відправлено молебень.

Митрополит Августин подякував делегації з Афону, що супроводжує мощі. Владика відзначив особливий Промисел Божий в тому, що святі мощі Георгія Побідоносця перебувають у Білій Церкві – древньому місті Юр’єві, названому на честь цього святого. Владика висловив сподівання, що молитвами святого Георгія укріпиться православна віра на Білоцерківщині, ствердиться духовність та моральний устій, що сприятиме духовному відродженню та процвітанню цього краю.

Завтра, 27 листопада об 11:00, святі мощі буде перенесено до храму святого Георгія Побідоносця, що на Замковій Горі у супроводі військового оркестру та силових структур Білої Церкви. Після молебню святиню буде перенесено назад до собору. У ніч з 27 на 28 листопада буде звершено Божественну літургію, і 28 листопада о 9:00 ковчег з мощами святого відбуде для подальшого слідування містами України.

***

Нагадаємо, правиця великомученика Георгія Побідоносця з монастиря Ксенофонт Святої Гори Афон до України прибула 30 жовтня, з  благословення Святішого Патріарха Константинополя і Нового Риму Варфоломія І і Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та за сприяння Президента України Віктора Януковича.

Святиня вже побувала у Києві – Києво-Печерській Лаврі та на місці будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового - у Храмі всіх Святих, у Чернігові, Харкові, Святогірській Лаврі, Горлівці, Донецьку, Дніпропетровську.

Графік перебування десниці святого великомученика Георгія Побідоносця в Україні

Білоцерківська єпархія. Преображенський Собор м. Біла Церква 26.11 - 28.11

Київ. Києво-Печерська Лавра 28.11 - 28.11

Житомирська єпархія. Троїцький храм м. Бердичів 28.11 - 29.11

Житомирська єпархія. Преображенський Собор м. Житомир 29.11 - 1.12

Житомирська єпархія. Троїцький Собор м. Новоград-Волинський 1.12 - 1.12

Львівська єпархія. Свято-Георгієвський храм м. Львів 1.12 - 3.12

Київ. Спасо-Преображенський Собор 3.12 - 5.12

Білоцерківська єпархія

АВГУСТИН (Маркевич), митрополит Білоцерківський і Богуславський
Білоцерківська єпархія
Мощи вмч.Георгия Победоносца в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3676

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар