Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Володимиру із Закарпаття необхідно пройти курс лікування. Допоможіть!

Версия для печатиВерсия для печати
28 березня 2018 | Потрібна допомога

Дякуємо вам, наші шановні читачі, що відгукнулися на прохання нашого підопічного, Володимира Цимемана, і знову допомогли зібрати йому хоч і невелику, але дуже важливу допомогу — 1450 грн.

Про це Володимир написав у подячному листі до нашої редакції:

«Уважаемая редакция, здравствуйте! Удалось собрать еще 1450 грн. На курс лечения, даже минимальный, этого мало, но хоть кое-что из лекарств я смогу купить. Большое спасибо всем, кто помог, поддержал и особенно вам, дорогая редакция, за то, что вы есть и уже много лет помогаете и поддерживаете меня. Огромное вам спасибо!».

Незважаючи на постійний біль, Володимир намагається не занепадати духом, а всіляко підтримує в собі інтерес до життя та навіть намагається творити (!) і прекрасне, і корисне.

«...когда не сильно донимает болезнь, делаю небольшие церквушки из спичек, вяжу носки... На пенсию в 1500 грн., когда бОльшая часть из них уходит на лекарства, прожить очень тяжело. Еще раз всем всем огромное спасибо».

Дякуємо всім, хто відгукнувся і допомі Володимиру. З доброю волею добрих людей наш світ і наша країна стають кращими.

Знову просимо про молитовну і посильну допомогу Володимирові.

Нагадуємо номер карти для тих, хто має можливість і бажання перерахувати кошти на ліки для Володимира Цимермана — картка Приватбанку 4149 4991 0271 5040.

***

Повідомлення від 09.03.2018 р.

На лікування Володимира Цимермана, інваліда 1-ї групи із Закарпаття, вдалося зібрати 1800 грн.  Це дуже невелика сума, але вистачить на знеболювальні препарати.

«Я все-таки надеюсь пройти минимальный курс лечения. Он мне нужен как воздух! Большое спасибо всем за помощь!» — написав до редакції Володимир.

***

Повідомлення від 26.02.2018 р.

Ми знову просимо про допомогу нашому давно знайомому – Володимиру Цимерману, інваліду 1-ї групи із села Туриця (Закарпаття).

Його хвороба — олівопонтоцеребелярна дегенерація — не лікується. Тільки на певний час блокуються симптоми. Хворіє він вже 17 років. І тримається тільки завдяки підтримуючому лікуванню — два рази на рік, навесні і восени.

«Осенний курс лечения я пропустил из-за отсутствия денег. И сейчас мое состояния значительно ухудшилось: сильные головные боли, боли в ногах и руках отбирают последние силы. Раньше я немного передвигался с палкой, а теперь даже сидеть тяжело», — пише Володимир.

Щоб пройти весінній курс реабілітації, Володимиру необхідно 15 000 грн. Одному зібрати таку суму не під силу.

Давайте допоможемо разом!

Владимир Цимерман
нужна помощь
2059

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар