Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

БЕРДЯНСЬК. «Головна технологія роботи з молоддю — добре слово» — в єпархії розпочалася конференція молодіжного служіння за участю єпископа Іони

Версия для печатиВерсия для печати
04 вересня 2013 | Редакция | Події

До участі в ІІ практичній конференції молодіжного служіння Бердянської єпархії, що розпочалася 4 вересня в Бердянську, правлячий архієрей єпископ Єфрем запросив усіх священнослужителів єпархії. Мета — почути та обговорити практичні поради, як тут і тепер — за сучасних умов і конкретно в Бердянському регіоні — розвивати роботу з молоддю.

Коминко Марченко вл. Ефрем

Для цього до участі в конференції запросили фахівців — співробітників Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю на чолі з головою відділу, вікарієм Київської Митрополії єпископом Обухівським Іоною. Конференцію, що проводиться вже вдруге, організували місцеві священнослужителі-активісти на чолі з головою єпархіального молодіжного відділу протоієреєм Євгенієм Клименком.

Захід розпочався з молебню в храмі на честь Новомучеників Бердянських. Після чого продовжився в актовому залі головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету.

До слова було запрошено голову Синодального молодіжного відділу єпископа Іону. Владика наголосив, що для роботи з молоддю не потрібно шукати чи винаходити спеціальні технології, найголовніше — це щире добре ставлення, зацікавлення та увага, з якою слід ставитися до кожної молодої людини. Основна проблема сучасної молоді, за словами владики, — «неприкаяність».

«У наш час молодь нікому не потрібна і потерпає від зневіри і апатії. Але кожна людина є цілим всесвітом і сподівається, що цей всесвіт буде комусь цікавим та потрібним. Тому якщо священик з уважністю поставиться до молодої людини, що зайшла в храм, розпитає, поцікавиться її проблемами та труднощами, запросить поспілкуватися та ще раз прийти до храму, то вона обов’язково прийде. І вже далі завдання священнослужителя — допомогти віднайти справжній сенс життя, адже кожен із нас прагне жити задля вищої мети».

Иона (Черепанов) в Бердянске

 

Конференция в Бардянске

Єпископ Іона також розповів про принципи роботи очолюваного ним Синодального відділу, завданням якого є координація діяльності молодіжного духовенства. Співробітники постійно відвідують єпархії та вивчають досвід молодіжної діяльності в регіонах, аби потім представити найбільш вдалі проекти під час Всеукраїнських молодіжних конференцій.

Досвід відділу представили перший заступник голови архімандрит Іоасаф (Перетятько) та психолог Анна Лелик. Також відбулася презентація методичних та періодичних видань Синодального відділу, покликаних стати в пригоді священнослужителям для організації молодіжної роботи на парафії.

Молодежка в Бердянске

 

Анна Лелик

Конференція продовжила роботу зустріччю співробітників Синодального молодіжного відділу зі студентами та викладачами Бердянського державного педагогічного університету. Триватиме захід до 5 вересня.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Впечатления о Бердянске… с его скандалами и не только (Юлия Коминко)

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ. Вот какое мы производим впечатление…Старшекурсница журфака написала отзыв о встрече с православными журналистами. 

ЄФРЕМ (Ярінко), єпископ Бердянський і Приморський
ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
Бердянська єпархія
Синодальний відділ у справах молоді
Протоиерей Евгений Клименко
Протоиерей Сергий Ильющенко
архимандрит Иоасаф (Перетятько)
Анна Лелик
Бердянский государственный педагогический университет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4603

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар